RCF nowa droga do liniowości.

2017-04-14

Święto branży nagłośnieniowej - tak między innymi nazywane są targi Prolight + Sound we Frankfurcie nad Menem. Tegoroczna odsłona targów przyniosła jak zawsze wiele pozytywnych branżowych emocji. Producent aparatury nagłośnieniowej RCF jak zawsze stanął na wysokości zadania i zaprezentował całkowicie nowe produkty jak i nowe wersje znanych wcześniej kolumn głośnikowych.

Arcade Audio - dystrybutor marki RCF w Polsce jak co roku odwiedził stoiska włoskiego producenta aby u źródła zagłębić się w proces nowych technologi oraz nowości asortymentowych, które będą wprowadzane do oferty producenta.

Jedną z najważniejszych rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie audio jest nowy system FiR PHASE, który dopracowywany przez długi czas przez inżynierów RCF doczekał się swojej oficjalnej odsłony w nowych produktach mających premierę. System jest oparty na cyfrowych filtrach o skończonej odpowiedzi impulsowej w nowym procesorze DSP. Dzięki takiemu innowacyjnemu rozwiązaniu procesor ma pełną kontrolę nad wyrównaniem amplitudy oraz fazy kolumny głośnikowej dzięki którym dźwięk jest jeszcze bardziej nieskazitelny.

FiR PHASE już jest dostępny w kolumnach głośnikowych serii D-Line MK4 a z czasem będzie dostępny w kolejnych produkcjach RCF.

Będziemy na bieżąco informować o nowościach na naszej stronie oraz profilach FB.

Więcej o nowym systemie w artykule >>>TUTAJ<<<

 


 

Katalog Produktów