KV2 Audio świętuje 15 lat w Tworzeniu Światu Lepszego Dźwięku!

2017-03-24

KV2 Audio świętuje 15 lat w Tworzeniu Światu Lepszego Dźwięku!

Jak co roku KV2 Audio przygotowuje się do pielgrzymki na targi Prolight + Sound 2017 we Frankfurcie, a ten rok przynosi kolejny kamień milowy w historii firmy.

15 lat temu, w 2002 roku KV2 Audio zaczęło swoją przygodę w małym domku schowanym w czeskich lasach południowej bochemii, nieopodal Milevska. W styczniu 2003 roku, teraz legendarny system KV2 ES został wydany na pokazie NAMM w Anaheim, a reszta, jak to mówią - historia.

Ponieważ firma świętuje swoje piętnaste urodziny, jej wzrost pokazuje sukces jaki osiągnęła. Teraz mieści się w zaawansowanej technologicznie, budowanej dla własnych potrzeb fabryce w Milevsku, o powierzchni 9.000 m2, gdzie KV2 Audio teraz produkuje wszystko u siebie, z wyjątkiem przetworników, które są ciągle sprowadzane z Włoch. Jest to daleko więcej niż wstępne założenia, gdzie wszystko było oparte o zewnętrznych wytwórców i teraz odzwierciedla zobowiązanie firmy do zachowania najlepszego możliwej jakości i kontroli podczas produkcji produktów.

Mimo że kończy się kolejny dzień, nic się nie zmienia w kwestii dążenia firmy do uzyskania jak najlepszego dźwięku.

"Nie ma zagrożenia że nasze konstrukcje podążą światowymi trendami"

powiedział założyciel i Główny Inżynier, George Krampera.

George przez wiele lat był postrzegany jako buntownik gdy kwestionował trendy przemysłu w technologiach cyfrowych i systemach line array, ale wygląda na to że jego filozofia była poprawna, a systemy KV2 audio są ciągle wybierane w coraz większej liczbie high-end'owych instalacjach.

W piętnastym roku, pod kierownictwem inżynierii, gdy spytasz się o przyszłość firmy, George nadal trzyma się swoich zasad.

"Dla KV2 Audio liczy się tylko jedna rzecz - dźwięk".

Do zobaczenia w Frankfurcie na stoisku J20 w hali 3.1


 

Katalog Produktów