Słuchawki HD688 i HD687 - nowości od Superluxa

2017-03-09

NAMM czyli National Association of Music Merchants to amerykańskie targi przemysłu muzycznego corocznie odbywające się w Anheim  w stanie Kalifornia. Są to największe tego typu targi na świecie, gromadzące pokaźną liczbę zarówno wystawców jak i odwiedzających. Targi skupiają wytwórnie instrumentów, sklepy muzyczne, hurtownie, dystrybutorów i media muzyczne, firmy wydawnicze i studia nagraniowe.

Podczas tegorocznych targów NAMM 2017 nie zabrakło również bardzo dobrze znanej i rozpoznawalnej marki Superlux. Pomimo osiągniętego sporego sukcesu w branży, firma nie spoczęła na laurach i wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami oraz ciekawymi propozycjami.

Dwie świeżutkie i jeszcze ciepłe propozycje producenta to zamknięte słuchawki HD688 i półotwarte HD687. Są to najwyższej jakości modele Premium Hi-Fi stworzone tak aby zachwycać dźwiękiem oraz wygodą użytkowania.

Doskonała jakość dźwięku, wierne odwzorowanie wszystkich barw i instrumentów, urokliwe pomruki basu to wszystko zapewnia nam wysoce precyzyjnie skonstruowana trójwarstwowa membrana. To dzięki niej jesteśmy w stanie wychwycić nawet najmniejszy szczegół w swoim ulubionym audio.

Niesamowitą wygodę oraz przyjemność noszenia zyskujemy dzięki zastosowanym welurowym padom.

Nowoczesny wygląd, doskonała jakość wykonania, rewelacyjne brzmienie, to wszystko to co jest potrzebne do osiągnięcia pełnej satysfakcji i uznania użytkownika. Z całą pewnością można stwierdzić, że słuchawki Superlux HD688 i HD687, to właśnie to czego poszukują zarówno zawodowcy pracujący w studio jak i na scenie, a także amatorzy słuchający swojej ulubionej muzyki.

Driver: ∅51mm Neodymowy
Częstotliwość: 10-30k Hz
Impedancja: 40Ω
Skuteczność: HD687:92 dB SPL / HD688 94dB


 


 

Katalog Produktów