Cyfrowy mikser RCF M18 - w nowej cenie!!

2016-10-19

DO KOŃCA ROKU NOWA - NIŻSZA CENA DETALICZNA NA PROFESJONALNY MISER RCF M18

2250zł brutto

ALL IN ONE

Cyfrowy mikser RCF M18 to całkowicie zintegrowane narzędzie dla muzyków. Maksimum elastyczności i komfortu jest gwarantowane przez zintegrowany router WiFi i anteny; Jedyne o czym muzyk musi pomyśleć, to zadbać o swój instrument, i dzięki wewnętrznym symulacjom wzmacniaczy przeznaczonych dla gitarzystów i basistów bez taszczenia ciężkich i nieporęcznych paczek.

ZDALNIE STEROWANE HI-ENDOWE PREAMPY

Osiem kanałów wejściowych zostało wyposażonych w hi-endowe przedwzmacniacze mikrofonowe na elementach dyskretnych. Ich 60dB zakres wzmocnienia jest cyfrowo kontrolowany przez aplikację MixRemote app. Dwa z dziesięciu wejść liniowych może być przełączona w tryb wysokiej impedancji, szczególnie przydatne do gitar akustycznych, elektrycznych i basów.

APLIKACJA MixRemote

Aplikacja MixRemote zapewnia kompleksową kontrolę nad mikserami serii M: w twojej ręce jest wszystko czego potrzebujesz. Posiada atrakcyjny i intuicyjny interfejs graficzny stworzony przez profesjonalistów branży audio. Aplikacja pozwala Ci na nawigację pomiędzy stronami i pełną kontrolę parametrów miksera nawet podczas gry.

Aplikacja MixRemote dostępna jest dla systemów iOS oraz ANDRIOD

Pobierz aplikację Mix Remote

ZINTEGROWANE DWUZAKRESOWE WI-FI

Seria cyfrowych mikserów RCF M wyposażona jest w wewnętrzną podwójną antenę WiFi wspierającą połączenia w dwóch zakresach (2,4GHz oraz 5GHz). Jeżeli mikser M zostanie umieszczony w racku lub będzie pracował w trudnym otoczeniu, dzięki zewnętrznej antenie możliwe jest polepszenie połączenia WiFi.

CHANNEL STRIP

Osiem High-Endowych kanałów mikrofonowych wyposażone jest w zdalnie sterowaną regulację wzmocnienia. Bramka, kompresor dynamiki, czteropasmowy korektor parametryczny dostępny jest na wszystkich osiemnastu kanałach. Każdy z nich posiada trzy wysyłki pomocnicze dedykowane do uzupełnienia trzema dedykowanymi procesorami efektów, i sześć wysyłek AUX dla monitorów scenicznych lub efektów zewnętrznych.

WYBÓR TRZECH PROFESJONALNYCH KOREKTORÓW

Na wszystkich kanałach wejściowych dostępny jest korektor parametryczny, umożliwiający trzy metody wpływu na dźwięk, co przekłada się na różny tembr dźwięku. Standardowy korektor parametryczny dostępny jest na wszystkich kanałach wysyłek pomocniczych.

Możesz wybrać pomiędzy algorytmami STANDARD, VINTAGE oraz SMOOTH, w których każdy może pracować w dwóch trybach sterowania: ADVANCED - zapewniając pełną kontrolę w całym zakresie parametrów lub EASY - z uproszczoną ale muzycznie skuteczne kontrolą.

Typ standardowy korektora oferuje klasyczne charakterystyki częstotliwościowe, kontrolowane przez cztery oddzielne zespoły. Typ korektora Vintage oferuje charakterystyczny dźwięk korektora świata analogowego. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi kształtowania dźwięku, ten korektor jest idealny dla wokalu i instrumentów perkusyjnych. Smooth EQ dysponuje nowoczesną i elastyczną brzmieniowo sekcji EQ. Tym algorytmem najbardziej wymagające dźwięki są łatwe do wyrównania z tego algorytmu. W trybie Smooth wybierz preferowany typ gładkości dla wysokich i niskich częstotliwości.

 

EFEKTY WYSYŁKOWE - POGŁOSY KLASY PREMIUM
M 18 oferuje trzy efekty wewnętrzne studyjnej klasy. FX1 to szczególnie głębokie i przejrzyste pogłosy, zapewniając realistyczną symulacja dużych obiektów zewnętrznych. FX2 jest profesjonalnym czasem opóźnienia do 1300 ms. Filtr dolnoprzepustowy (LPF) od sygnału zwrotnego, tworząc ciekawe dźwięki i złożone efekty. Do FX3 jest przypisany multieffect z kilku opcji: chorus, flanger, Pitch Shifter, i inne. M 08 oferuje dwa z tych efektów studyjnej jakości.
EFEKTY INSERTOWE
Sześć kanałów wejściowych wyposażonych jest w cyfrowe inserty na ich torze audio. M 18 zadowoli najbardziej wymagających muzyków - załóż do 15 jednoczesnych efektów. Efekty to nie tylko distortion, vintage delay, chorus, flanger, ale także klasyczne wzmacniacze gitarowe stworzone przez znanego programistę Overloud. Dla basistów, flagowe emulacje efektów MarkBass.
PRZETWARZANIE KANAŁÓW WYJŚCIOWYCH
Sześć wysyłek AUX z M 18 są wyposażone są w procesor dynamiki, kompresor/limiter i czteropasmowy korektor parametryczny. Ponadto na wyjściu MASTER znajdują się stereofoniczne wtyczki jak EQ, Tube Warmer i Xciter wzbogacając efektu ostatecznego miksu.
WBUDOWANY ODTWARZACZ/REJESTRATOR DŹWIĘKU
Miksery cyfrowe RCF M mogą nagrywać oraz odtwarzać miks stereo, który jest kompatybilny z WAV, MP3, AIFF i 4Trks WAV. Pliki mogą być ładowane z pamięci USB. Zarządzanie listą odtwarzania jest niezwykle proste.

Dwa wejścia liniowe mogą być przełączone w tryb Hi-Z z przeznaczeniem dla gitar wraz z możliwością złączenia realistycznych symulatorów wzmacniaczy.

Muzycy mogą liczyć aż na 11 specjalnie stworzonych symulacji wzmacniaczy: Darkface'65 (US), JazzC (JP), Rock '64 (UK), Rock 800 (UK) Crunch Bujaj 900 (UK) Ołów TOP30 (UK), Nowoczesne(USA), BassMate (US), Bassamp (DE), Markbass Mała Mark III (IT), Markbass TTE 500 IT. Łącz każdy wzmacniacz z różnymi paczkami głośnikowymi i odkryj różnorodność możliwych dźwięków emulując trzy typy mikrofonów ustawionych w trzech możliwych punktach: blisko w osi, blisko poza osią, oraz w oddaleniu od głośnika (1m).

ŁAŃCUCH MULTIEFEKTÓW

Łańcuch efektów MultiFX to specjalna funkcja umożliwienie zainsertownie w dowolnej kolejności 5 efektów (na kanałach 9 i 10) oraz 3 efektów (na kanałach 5 i 6 lub alternatywnie 7 i 8).

Dostępne efekty to Delay, Chourus/Flanger, Pith Shifter, Overdrive oraz symulacja wzmacniaczy z potężnymi jedenastoma presetami, łącznie z super realistycznymi symulacjami wzmacniaczy gitarowych i basowych.

 


 

Katalog Produktów