Superlux PRA-628 MKII

2016-10-18

PRA628MKII jest on zoptymalizowaną wersją PRA628 o nowym spłaszczonym designie oraz rozszerzonym zakresie częstotliwości w porównaniu z poprzednią wersją.

Dzięki superkardioidalnej charakterystyce mikrofon ten izoluje dźwięk dochodzący z instrumentu od wszelkich zakłóceń mogących pojawić się w jego otoczeniu.

W środowisku scenicznym, gdzie jest głośno i zazwyczaj wszystkie instrumenty stoją blisko siebie, a ponadto są głośno rozkręcone, należy zadbać o selektywność sygnału słyszalnego przez słuchaczy pod sceną. Zapewni nam to nowy, spłaszczony design mikrofonu, który  umożliwia nam maksymalne zbliżenie go do źródła dźwięku, dzięki czemu uzyskamy w pełni naturalne, a zarazem czyste i selektywne brzmienie  naszego instrumentu.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym mikrofon ten jest bardzo uniwersalny, funkcjonalny i łatwy w użyciu.Wykorzystamy go z powodzeniem przy nagłośnieniu czy też rejestracji wszelakiego rodzaju instrumentów takich jak między innymi: instrumenty elektryczne (gitara,bas), instrumenty akustyczne (perkusja, fortepian, puzon, skrzypce), czy nawet wokale. 

W opakowaniu znajdziemy jeszcze jeden istotny szczegół, którym jest specjalny uchwyt z elastyczną szyjką ułatwiający przytwierdzenie mikrofonu do wzmacniacza lub innego źródła dźwięku i umożliwiający modelowanie brzmienia poprzez szybką zmianę pozycji mikrofonu.
 
cena detaliczna: 199zł brutto
 

 

Katalog Produktów