RCF ART 745A - 4"driver

2016-10-03

Bardzo dużą popularnością w Polsce cieszy się flagowy model serii ART7 wyposażony w gigantyczny 4" neodymowy driver oraz 15" woofer z 3,5" cewką. Zastosowanie tak dużego drivera pozwoliło na obniżenie punktu podziału pasma do 650Hz, tak więc praktycznie całe pasmo wokalu jest przenoszone właśnie przez precyzyjny driver, natomiast woofer z racji niskiego zejścia daje lepszą odpowiedź impulsową, szybsze wybrzmienie i wyśmienitą efektywność.

RCF Art745-A bo taki jest symbol tego produktu włoskiego producenta idealnie sprawdza się jako frontowe nagłośnienie PA dla mobilnych muzyków, DJ czy też nagłośnienia klubu. Może być również wykorzystany jako monitor dużej mocy. Razem z subwooferem serii SUB lub ART sprawdzi się w średniej wielkości warunkach plenerowych.

Użytkownicy solowi czy też małe zespoły muzyczne oraz DJ'e model RCF ART 745A użytkują bez podparcia dolnego pasma dodatkową kolumną ponieważ na ich potrzeby jakość dźwięku oraz zapas mocy jest wystarczający aby nagłośnić salę nawet z ponad 200 osobami na parkiecie.

Jeśli jakość, mobilność, oraz zapas decybeli są priorytetami w doborze nagłośnia PA to ten model wart zainteresowania i będzie idealnym wyborem.

 


 

Katalog Produktów