E-101 pojemnościowy mikrofon instrumentalny

2016-08-02

W ciągle poszerzanej ofercie firmy Superlux, tym razem znalazło się coś dla wielbicieli kobiecych kształtów i nie mamy tu na myśli żadnego pisma, ani też gadżetu o zabarwieniu erotycznym.
 

Mowa tu o instrumencie, w którego kształtach już na pierwszy rzut oka odnajdziemy zarysowujące się piękne piersi, talię i krągłe biodra. Grano na nim już w średniowieczu, towarzyszył miłosnym wyznaniom, ulicznym grajkom. Pamięta czasy hipisowskiej rewolty i punkowej anarchii. Bez niego nie byłoby bluesa ani rocka.
Wszyscy posiadacze tego sexy instrumentu na pewno się już domyślili, że mowa tutaj o gitarach, zarówno akustycznych jak i klasycznych.

To głównie z myślą o Was powstał mikrofon pojemnościowy Superlux E101. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi, oraz kierunkowej charakterystyce, bardzo dokładnie wychwytuje i przekazuje naturalną fakturę dźwięku gitary.

Wysoki maksymalny SPL (139 dB) umożliwia nam zastosowanie tego mikrofonu do nagłośnienia innych instrumentów, a także mowy i śpiewu. Aby nam to ułatwić, w zestawie znalazły się uchwyty ułatwiające szybki montaż na naszych instrumentach dętych czy też perkusyjnych.
 

Mikrofon wymaga zasilania, którego dostarczymy mu za pomocą znajdującego się w zestawie zasilacza PS418D. Zasilacz może pracować zarówno na baterii typu AA 1,5V jak i na zasilaniu phantom. Dodatkowo na tym małym urządzeniu mamy do dyspozycji załączany filtr górnoprzepustowy.

cena detaliczna: 349 zł brutto

ZAPRASZAMY !!!


 

Katalog Produktów