Profesjonalne, rewolucyjne, "bi-ampowe" combo basowe - Orange OB1 300 C - już u nas !

2016-07-19
OB1 300 COMBO jest profesjonalnym wzmacniaczem klasy A/B o mocy 300 Watt, wyposażonym w 15 "neodymowy głośnik Eminence, wyjście liniowe, wejście footswitch.

To trzeci model z serii OB1. Dotychczas, z tej serii, Orange oferował dwa heady basowe ( OB1 300 i OB1 500 ), teraz poszerzył ofertę o combo.

To nowa, rewolucyjna linia "bi-ampowych" headów basowych montowanych w racku. OB1 rozdziela sygnał instrumentalny na dwa oddzielne zupełnie analogowe tory ( jeden czysty, drugi z podwójnym gainem dodający harmonicznych do górnych rejestrów sygnału), które można dowolnie mieszać i przełączać footswitchem. Seria ta posiada czuły aktywny trzypasmowy korektor (Bass i Midlle +/- 15 dB, Treble +/- 20bB), a wszystkie obwody są całkowicie analogowe. Wejście instrumentalne posiada przełącznik Active/Passive. Jest tu wszystko to, o czym marzą współcześni basiści – precyzyjne, zbite i ciężkie dolne pasmo połączone z nawet brutalnym, lecz wszechstronnym przesterem góry, który zachowuje klarowność i czytelność nawet przy ekstremalnych ustawieniach. W zależności od pozycji gałek Blend i Gain możliwości są niemal nieograniczone – od delikatnego, subtelnego podbicia do agresywnej, gęstej ściany dźwięku.

Zapraszamy !

 

 

 

Moc 300 WATTS @ 4 OHM, CLASS A/B
Panel przedni INSTRUMENT INPUT WITH ACTIVE/PASSIVE SWITCH, GAIN, BLEND, BASS, MIDDLE, TREBLE, VOLUME, FOOTSWITCH INPUT, MAINS SWITCH
Panel tylny SPEAKER OUTPUTS (SPEAKON), 1/4″ LINE OUTPUT, BALANCED OUTPUT WITH GROUND LIFT SWITCH
Głośnik 1 X 15″ 8 OHM EMINENCE NEODYMIUM
Opcjonalne wyjścia MINIMUM TOTAL LOAD = 4 OHM (1 X 8 OHM EXTENSION CAB)
Wymiary 55 X 68 X 35CM
Waga 29.65KG
Kolor POMARAŃCZOWY, NA ZAMÓWIENIE - CZARNY

 

Katalog Produktów