Zestawy KV2 na wystawie Rolling Stones Exhibitionism

2016-07-14

Z wielką satysfakcją KV2 Audio ogłasza że niesamowita wystawa zespołu Rolling Stones pod nazwą “Exhibitionism” zależy od głośników KV2 Audio, zapraszając publiczność do hedonistycznego świata Rock n' Roll tego legendarnego bandu.

Położony w londyńskim Sattchi Gallery, "Exhibitionism" zabiera zwiedzających przez bogatą historię jednego z największych na świecie zespołów, poprzez dziewięć indywidualnie zaprojektowanych pokoi, od wciągających i realistycznych rekonstrukcji ich pierwszego wspólnego mieszkania wieńcząc na oszałamiających kulisach i doświadczeniach koncertowych Surround 3D.

Z tak ugruntowaną reputacją w bezkompromisowym podejściu do wzmacniania dźwięku - szczególnie w dziedzinie Live Music - to nic dziwnego że projektant dźwięku Carolyn Downing wybrał produkty KV2 do tak ważnego projektu dziedzictwa muzycznego.

Z pasywnej serii KV2 ESD oraz aktywnej KV2 EX zostało rozmieszczone w sumie 30 produktów plus 7 wzmacniaczy KV2 ESP2000 zasilające pasywne kolumny KV2 ESD we wszystkich podstawowych obszarach odtwarzania dźwięku.

Wybór KV2 Audio przez Carolyn wynika z niedawnych i głośnych realizacji w obrębie rynku teatralnego, gdzie wielu znaczących inżynierów dźwięku powraca od tradycyjnych systemów Line Array na korzyść brzmienia dźwięku osiąganych przez systemy źródła punktowego. Jako pionierzy technologii źródła punktowego KV2 Audio ma na celu zapewnienie lepszego pokrycia wraz poprawą przejrzystości i definicji z bardziej kompaktowego systemu głośnikowego.

Carolyn skomentowała:

Odkrycie KV2 Audio było dla mnie objawieniem. To była moja pierwsza okazja poznać i pracować z produktami KV2 Audio, co stało się punktem zwrotnym w moim procesie projektowania wystawy. Byłam zaskoczona jakości oferowanego dźwięku, jak i również w obsłudze klienta i osobistego wsparcia jakie otrzymała od Jonathana Reece oraz jego zespołu.

Zespół  KV2 był bardziej niż szczęśliwy mogąc zaspokoić elastyczne i ciągle zmieniające się wymagające warunki w tak złożonym oraz głośnym przedsięwzięciu. Mając po raz pierwszy do czynienia z produktami KV2 Audio, Jonatan sprawił że na mojej ścieżce wyboru czułam się bezpieczna na każdym kroku.

Historia The Rolling Stones jest niesamowicie wieloaspektowa, od skromnych początków do elektryzujących bluesowych megakoncertów stadionowych obejmujących sztukę, modę oraz wpływ kinematografii na ich całokształt pracy. To oznaczało że potrzebuję producenta głośników który może pomieścić cały obszar opowieści którą musi wypełnić Konstrukcja Dźwiękowa.

Carolyn podsumowała

Byłam wdzięczna że produkty KV2 są ze mną, zapewniając delikatność i ciepło wymagane do intymnego odtwarzania podczas odczytywania zawartości dokumentów, a także przekonana, ze świadomością że przy dostarczaniu wysokiego poziomu SPL dostarczą prawdziwego kopa, ale jednocześnie dając przyjemne i orzeźwiające doświadczenie odtwarzanej treści.

Jestem bardzo podekscytowana że do przyszłych projektów mam w arsenale KV2 Audio.

Na wystawie znajdują się unikalne instrumenty, liryczne książki, oryginalne kostiumy sceniczne, kulisy oraz akcesoria używane w trasie, okładki albumów, fotografie, osobiste pamiętniki i nigdy wcześniej nie publikowane materiały archiwalne audio zza kulis.

Opowiadając o instalacji KV2 Audio Jonathan Reece-Farren powiedział:

To była prawdziwa przyjemność pracować z Carolyn nad tym projektem, oraz sprawić by 'poczuła różnicę' z perspektywy audio w opowieści tak kultowej muzycznej opowieści...

Przeglądy prasy tego projektu były zdecydowanie pozytywne, ale pomimo tego pokazy prowadzone w Londynie są ściśle ograniczone i odbywają się do 4 września. Wystawa będzie podróżować po świecie, i w każdej lokalizacji umożliwi pełne doświadczenie "Ekshibicjonizmu", dzięki uprzejmości KV2 Audio.

Linki:
www.carolyndowning.co.uk
www.stonesexhibitionism.com

 


 

Katalog Produktów