RCF M18 - poradnik część 4

2016-07-01

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej - już czwartej części poradnika RCF M18.

W tej odsłonie zobaczycie jak w pełni wykorzystać cały potencjał wbudowanego procesora efektów, jak wielkie możliwości kryją się w efektach dedykowanych dla gitar elektrycznych oraz basowych.

Łączenie efektów kolejno po sobie jeszcze nigdy nie było tak proste !!!

 

EFEKTY WYSYŁKOWE - POGŁOSY KLASY PREMIUM
M 18 oferuje trzy efekty wewnętrzne studyjnej klasy. FX1 to szczególnie głębokie i przejrzyste pogłosy, zapewniając realistyczną symulacja dużych obiektów zewnętrznych. FX2 jest profesjonalnym czasem opóźnienia do 1300 ms. Filtr dolnoprzepustowy (LPF) od sygnału zwrotnego, tworząc ciekawe dźwięki i złożone efekty. Do FX3 jest przypisany multieffect z kilku opcji: chorus, flanger, Pitch Shifter, i inne. M 08 oferuje dwa z tych efektów studyjnej jakości.
EFEKTY INSERTOWE
Sześć kanałów wejściowych wyposażonych jest w cyfrowe inserty na ich torze audio. M 18 zadowoli najbardziej wymagających muzyków - załóż do 15 jednoczesnych efektów. Efekty to nie tylko distortion, vintage delay, chorus, flanger, ale także klasyczne wzmacniacze gitarowe stworzone przez znanego programistę Overloud. Dla basistów, flagowe emulacje efektów MarkBass.
PRZETWARZANIE KANAŁÓW WYJŚCIOWYCH
Sześć wysyłek AUX z M 18 są wyposażone są w procesor dynamiki, kompresor/limiter i czteropasmowy korektor parametryczny. Ponadto na wyjściu MASTER znajdują się stereofoniczne wtyczki jak EQ, Tube Warmer i Xciter wzbogacając efektu ostatecznego miksu.
WBUDOWANY ODTWARZACZ/REJESTRATOR DŹWIĘKU
Miksery cyfrowe RCF M mogą nagrywać oraz odtwarzać miks stereo, który jest kompatybilny z MP3 i WAV, AIFF. Pliki mogą być ładowane z pamięci USB. Gniazdo USB znajduje się zarówno w modelu M18 jak i M08. Zarządzanie listą odtwarzania jest niezwykle proste.

Dwa wejścia liniowe mogą być przełączone w tryb Hi-Z z przeznaczeniem dla gitar wraz z możliwością złączenia realistycznych symulatorów wzmacniaczy.

Muzycy mogą liczyć aż na 11 specjalnie stworzonych symulacji wzmacniaczy: Darkface'65 (US), JazzC (JP), Rock '64 (UK), Rock 800 (UK) Crunch Bujaj 900 (UK) Ołów TOP30 (UK), Nowoczesne(USA), BassMate (US), Bassamp (DE), Markbass Mała Mark III (IT), Markbass TTE 500 IT. Łącz każdy wzmacniacz z różnymi paczkami głośnikowymi i odkryj różnorodność możliwych dźwięków emulując trzy typy mikrofonów ustawionych w trzech możliwych punktach: blisko w osi, blisko poza osią, oraz w oddaleniu od głośnika (1m).

ŁAŃCUCH MULTIEFEKTÓW

Łańcuch efektów MultiFX to specjalna funkcja umożliwienie zainsertownie w dowolnej kolejności 5 efektów (na kanałach 9 i 10) oraz 3 efektów (na kanałach 5 i 6 lub alternatywnie 7 i 8).

Dostępne efekty to Delay, Chourus/Flanger, Pith Shifter, Overdrive oraz symulacja wzmacniaczy z potężnymi jedenastoma presetami, łącznie z super realistycznymi symulacjami wzmacniaczy gitarowych i basowych.

 

>>>kliknij w poniższy obrazek<<<

 


 

Katalog Produktów