Superlux HD665

2016-06-16

SUPERLUX HD 665 to profesjonalne słuchawki monitorowe wyposażone w neodymowe magnesy.  Zapewniają one doskonałą izolację i w znacznym stopniu zmniejszają poziom  dźwięku zewnętrznego, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla perkusistów i basistów, którzy do tej pory borykali się z problemem zagłuszania sygnału monitorowego przez swoje jakby na to nie patrzeć głośne instrumenty.

Zastosowanie 40 milimetrowych, wydajnych, neodymowych przetworników pozwoliło uzyskać oszałamiające basowe dźwięki, które są jednocześnie doskonale zharmonizowane z czystymi wokalami i nieskazitelnymi tonami wysokimi.

Regulowany pałąk, a także idealnie wyprofilowanie słuchawek powoduje że korzystający nie odczuwa wcale ich wagi (400 g), co powoduje że słuchawki dobrze trzymają się na głowie nie męcząc użytkownika. Dzięki ruchomym nausznikom zmniejsza się nacisk, który może powodować dyskomfort i zmęczenie, a nawet długie korzystanie będzie komfortowe i przyjemne

Ergonomiczna, zamknięta konstrukcja słuchawek z neodymowym magnesem, w połączeniu z regulowanym pałąkiem i ułożeniem nauszników, zapewni Ci komfort korzystania. A dzięki ciekawemu wyglądowi słuchawki będą się świetnie prezentować w każdym miejscu. Dzięki słuchawkom HD-665 możesz cieszyć się znakomitym brzmieniem zarówno orkiestry symfonicznej, filmowych ścieżek dźwiękowych jak i każdych dowolnych, ulubionych beat'ów.

cena detaliczna: 229 zł brutto


Specyfikacja

  Konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
  Średnica membrany 40 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek 68 Ohm
  Czułość słuchawek 102 dB
  Wbudowany mikrofon Nie
  Łączność Przewodowa
  Złącze 3.5 mm + przejściówka 6.3 mm
  Długość kabla 3 m
  Dodatkowe informacje Magnes neodymowy
Odpinany kabel
  Waga 400 g
  Dołączone akcesoria Etui z materiału
Adapter z 3,5 mm (minijack) na 6,3 mm (jack)

 


 

Katalog Produktów