Nowość Art708-A mkII już w sprzedaży!

2016-05-09

Przywitaj się z najbardziej kompaktową kolumną głośnikową serii ART7!
Zarówno elegancka jak i wytrzymała paczka, zdolna dostarczyć maksymalny SPL na poziomie 127dB, zachwyciła publiczność na tegorocznych targach NAMM, oraz Prolicht & Sound.


ART 708-A MK II dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa

RCF Art708-A MKII to prawdziwie unikatowy produkt, reprezentujący wysoką wierność reprodukcji dźwięki, staranną konstrukcję akustyczną, wysokiej jakości głośniki neodymowe oraz bardzo liniową i precyzyjną odpowiedź częstotliwościową - perfekcyjna do monitorowania i nagłaśniania wokalu. Wszystko w zaskakująco kompaktowym rozmiarze

Zastosowanie neodymowych magnesów gwarantuje lepsze parametry i łatwiejszy transport. Najwyższej klasy driver ciśnieniowy z 1" mylarową membraną i 1,5" cewką oferuje wysoki poziom wyjściowy, przejrzyste średnie pasmo i czystą jego górę. *" woofer z 2" dwustronnie nawijaną cewką aluminiową oraz potężną strukturą magnesu gwarantuje szybką i dokładną reprodukcję częstotliwości mid-basowych.

Główne Cechy Aplikacje
 • Cyfrowy wzmacniacz 800W Peak, 400W RMS
 • 127dB Max SPL
 • Tuba o szerokim i spójnym rozproszeniu 90° x 70°
 • 8" woofer, wysokiem mocy 2" cewka
 • 1" driver, Mylarowa kopułka, 1,5" cewka
 • Przetwarzanie DSP
 • Bliskie pole i bardzo mobilne nagłośnienie
 • PA pierwszego planu i tła, frontfill, sidefill
 • Domy uwielbienia, widowiska teatralne, parki rozrywki
 • Monitoring Vodeo, wypożyczenia, kluby
 • Kompaktowe systemy nagłaśniania głosu
 • Monitoring sceniczny

Wysokiej jakości komponenty dla niskiego punktu podziału zwrotnicy

RCF Art708-A MKII posiada wysokiej mocy 8" woofer który zapewnia liniową odpowiedź oraz precyzyjną kontrolę najniższych częstotliwości.

Zastosowanie 1" drivera jest jedną z kluczowych rzeczy w RCF Art708-A MKII: niski punkt podziału crossovera, który umożliwia driverowi reprodukowanie większości pasma wokalowego. Prowadzi to do lepszej odpowiedzi impulsowej i wyśmienitej efektywności.

Nowa generacja wzmacniaczy

Cyfrowy 800 watowy wzmacniacz (600 W dla woofera, i 200 W dla drivera ciśnieniowego) z innowacyjnym procesingiem DSP daje bardzi wysoki poziom wyjściowy, niskie zniekształcenia i niesamowicie naturalny dźwięk.

Wzmacniacz posiada zarówno gniazda XLR jak i Jack, regulację głośności, przełącznik korekcji oraz przełącznik czułości wejścia, umożliwiając bezpośrednie podłączenie mikrofonu.

Pełne zabezpieczenie i stabilność

Obudowy RCF serii ART są odlane ze specjalnego kompozytu polipropylenowego, zaprojektowane by tłumić wibracje nawet na maksymalnym poziomie głośności.

Specjalna transparentna dla dźwięku pianka na wewnętrznej stronie grilla pomaga chronić głośnik przed zanieczyszczeniami, a jednolita aluminiowa struktura wzmacniacza zabezpiecza go podczas transportu oraz pomaga w rozproszeniu ciepła.

 

Uniwersalny design, wyśmienity do monitoringu

RCF Art708-A MKII wyposażony jest w dwa punkty M10 do podwieszania, na górze, oraz na dole - do celów instalacyjnych z pionowym uchwytem do podwieszania 'U'.

Wytrzymała i lekka obudowa RCF Art708-A MKII idealnie sprawdza się w firmach rentalowych przy intensywnym używaniu w trasie. Prostota mobilności jest zapewniona poprzez ograniczoną wagę i rozmiar, oraz odporny uchwyt z gumowaną rękojeścią.

Na koniec symetryczny kształt głośnika umożliwia optymalizację monitoringu zarówno z prawej jak i lewej strony.

RCF Art708-A MKII jest już w sprzedaży, w cenie swojego mniejszego brata RCF Art408-A!


 

Katalog Produktów