Producent RCF
Producent KV2-Audio
Producent Superlux
Producent Art
Producent Orange
Producent TRex
Producent Outlet

Nominacja RCF TTL55A do 26th TEC Award

2011-02-16

RCF z modułem TTL55-A jest jedynym europejskim producentem, nominowanym do 26 corocznej nagrody TEC, w kategorii “Sound Reinforcement Loudspeaker Technology” (technologia głośników w nagłośnieniach).

Nominacje do nagrody TEC są wykonywane przez zespół profesjonalistów z branży, i głosowane przez członków różnych organizacji zawodowych i branżowych stron internetowych.

Działające od 1985 roku amerykańskie nagrody Technical Excellence & Creativity (dokładność i kreatywność techniczna), to program przede wszystkim branży audio. TEC przyznaje nagrody osobom i firmom za innowacje techniczne w dźwięku nagrań, koncertów, filmów, telewizji, gier wideo oraz innych mediach.

TTL55-A to wysokiej mocy, trójdrożny, aktywny moduł systemu liniowego, zaprojektowany tak, aby dostarczyć niesamowitej mocy, do pracy na dużych przestrzeniach wewnątrz i na zewnątrz budynków. System jest skonstruowany tak że można łatwo skalować go od kilku modułów dla małych i średnich teatrów, do pełnowymiarowego klastra na duże stadiony i przestrzenie publiczne.

Trzy nowe konstrukcje w sześciu głośnikach które napędzają system, to wynik wielu lat poświęconych na przecieranie nowych rozwiązań, używając najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Integracja 3500 Watów w czterodrożne wzmocnienie i cyfrowe przetwarzanie dźwięku, ustala nowy standard poziomu zniekształceń, szumów i efektywności termicznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zobaczyć i posłuchać? Zadzwoń!


 

Katalog Produktów