NAMM 2011 - Dwa nowe wzmacniacze Orange Bass Terror Combo.

2011-01-25
Orange dokonał przełomu z zakresie technologii Power Smart dla głośników i wzmacniaczy seri Terror Bass. Wynikiem połączenia jest zupełnie nowy Terror Bass Combo.

Po długich oczekiwaniach dwa nowe modele zasiliły rodzinę wzmacniaczy serii Terror.

Terror Bass Combo pojawią się w dwóch rozmiarach i w obu będzie zastosowana pionierska technologia Smart Power z izobaryczną konstrukcją.

Ta przełomowa technologia jest osiągalna dzięki dwóm lekkim głośnikom neodymowym zamontowanym wewnątrz obudowy jeden tuż za drugim. Oznacza to iż mogą być osiągane niższe częstotliwości i zwiększona wydajność z mniejszej obudowy.

Terror Bass Combo TB500C posiada 500 watowy wzmacniacz hybrydowy - jak w głowie Terror Bass - posiada lampowy przedwzmacniacz z cyfrową sekcją zasilania klasy D, która przekazuje moc na dwa 12 " głośniki neodymowe.
TB300C jest 300 watową wersją tego samego wzmacniacza wyposażoną w dwa 10 " głośniki neodymowe. Zgodnie z koncepcją Tiny Terror te kompaktowe comba zapewniają większą moc i większą głośność niż jakiekolwiek inne dostępne na rynku.Terror Bass Combo w charakterystycznym świetnym wyglądzie wzmacniaczy Orange, wytrzymałą kompaktową konstrukcją to znak że basiści na całym świecie mogą dołączyć do elity Orange Terror Club.


 

Katalog Produktów