Brady - zakończenie produkcji.

2015-12-07

24 LISTOPAD 2015

Z przykrością informujemy o naszej decyzji o zamknięciu Brady Drums. W ostatnich latach nasz założyciel i główny rzemieślnik Chris Brady walczył z szeregiem poważnych problemów zdrowotnych w tym z umiarkowanym udarem. Szczęśliwie nie pozostawił on poważnych powikłań, jednak Chris ciągle kontynuuje walkę z dwoma innymi przewlekłymi schorzeniami.

Regulacje określone przez Australian Corporations Act 2001 (Sekcja. 201(A)) wymagają od nas by rozpatrzyć naszą strukturę biznesową i operacyjną, włączając ale nie ograniczając możliwość przeniesienia za granicę, nabycia przez większego producenta lub przeniesienia działalności do innego podmiotu. Ostatecznie żadna z tych opcji nas nie satysfakcjonuje i dbając o wizerunek i jakość instrumentów, zdecydowaliśmy że marka BRADY opuści rynek ze skutkiem natychmiastowym.

Rodzina Brady nadal zachowuje prawa do marki Brady. Jeżeli zdrowie pozwoli, Chris będzie kontynuował wprowadzanie nowych koncepcji a nawet od czasu do czasu wykona okazjonalny bęben BRADY, jakkolwiek spodziewamy się że będzie to sporadyczne i naturalnie w małej skali.

Jesteśmy prawdziwie, głęboko poruszeni widząc jak nasi zaprzyjaźnieni perkusiści dookoła świata dbają o ręcznie przez nas wykonane instrumenty z taką samą pasją jaką my włożyliśmy w ich tworzenie. Chris wykonując swój pierwszy bęben w garażu swojego domu w Roleystone, w zachodniej Australii w 1980 roku, nigdy nie wyobrażał sobie że jego ciekawość w poszukiwaniu nowych dźwięków dla perkusistów będzie skutkowała światową reputacją. Jesteśmy dumni że nasze wyjątkowe brzmienie BRADY pomogło wprowadzić na rynki międzynarodowe instrumenty wykonane z gatunków egzotycznych i rodzimych innych znakomitych australijskich firm jak Sleishman, Fidock, Metro Drum Co, Red Rock Drums, Evetts Drums oraz SIA Drums.

Chcieliśmy również wyrazić uznanie dla małej garstki utalentowanych osób którzy pracowali razem z rodziną Brady aby wynieść nasze instrumenty w świat, zwłaszcza Ric Shinnick, Steve Essex, Darren Versaico, Craig Anderson i Lea Adams, dwaj ostatni którzy wyrośli na doskonałych rzemieślników. Dziękujemy.

Żadne słowa nie są w stanie właściwie wyrazić naszej wdzięczności dla was wszystkich za 35 lat wsparcia. To była wspaniała podróż.

Rodzina Brady

Wiadomość na oficjalnej stronie www.bradydrums.com.au


 

Katalog Produktów