NAMM 2011 - ORANGE DIVO (Digital Intelligent Valve Optimisation)

2011-01-25
Od ponad czterdziestu lat firma Orange przesuwa granice technologii wzmacniacza gitarowego i na NAMM 2011 firma z przyjemnością poinformowała o wprowadzeniu DIVO Tube Sync ®, prawdziwie rewolucyjnej technologii wzmacniacza gitarowego.

Nowa technologia DIVO automatycznie dostosowuje moc lampy w celu wykorzystania ich pełnego potencjału. Monitoruje wydajność wzmacniacza i odizolowuje uszkodzone lampy, uruchamiając je na pół mocy do momentu gdy będzie możliwość ich wymiany. System DIVO również zwiększa niezawodność wzmacniaczy, zachowując optymalną wydajność lamp, wykonując "w obiegu" test za każdym razem wzmacniacz jest włączany.

Technologia DIVO otwiera zupełnie nowy wymiar w opcjach dźwięku. Pozwala po raz pierwszy na możliwość „mieszania” i łączenia lamp. Można eksperymentować z EL34, 6L6, 6550, KT77, lub innego rodzaju lampami w tym samym czasie i w tym samym wzmacniaczu. Z DIVO lampy są automatycznie dopasowane.

DIVO przedłuży żywotność Twoich lamp oraz wykluczy płacenie za wymianę i regulację, jak miało to miejsce dotychczas.

DIVO można łatwo zintegrować z niemal każdym wzmacniaczem gitarowym.

Orange będzie oferował tą technologię jako opcja w nowych wzmacniaczach Rockerverb 100 „DIVO Ready". W przypadku innych wzmacniaczy Orange i wielu innych marek producent Orange oferować będzie samodzielną kompletną jednostkę DIVO Tube Sync ÖV4. 

Katalog Produktów