Unikatowe show, zwycięzca nagrody audiowizualnej nagłośnione przez KV2 Audio VHD5.0.

2015-09-28

W dniu 4 września 2015 w Czeskich Budziejowicach prawie 30 000 osób  było świadkiem przechodzącej do historii prawdziwie spektakularnej imprezy. Pomimo niesamowitych obrazów holograficznych, efektów laserowych, wideo oraz sztucznych ogni ustawionych na scenie, prawdziwy zachwyt i spektakl wprowadził nowo wdrożony rewolucyjny system głośnikowy KV2 Audio, przełomowy VHD 5.0 Constant Power Source Array.

Po zwycięstwie i otrzymaniu nagrody artystycznej ILDA ARTISTIC AWARD 2014 w Las Vegas, z mocną konkurencją ponad 160 uczestników konkursu z całego świata, organizatorzy realizujący tegoroczną imprezę żeby podnieść poprzeczkę potrzebowali coś naprawdę wyjątkowego.

Żeby osiągnąć sukces zaprosili KV2 Audio i pierwszą imprezę tego rodzaju, w każdym miejscu na świecie są w stanie pokryć audytorium o obszarze ponad 400 metrów szeroką i 200 metrów głęboką z zaledwie jednego modułu VHD5.0 wsparte czterema subbasami VHD4.21 jednym VHD2.0 jako side fill na stronę, i całość bez linii opóźniających.

Jak widać na poniższym amatorskim nagraniu, zrobionego z ponad 200 metrów, czystość i odległość na tej odległości była bezprecedensowa, demonstrując niesamowite możliwości systemu, które są po prostu nie do osiągnięcia używając współczesnych systemów line array z przetwarzaniem cyfrowym.

To pierwszy poważny test po kilku latach opracowywania który w pełni potwierdza twierdzenia RCF, pokazując VHD5.0 jako główny wyczyn inżynierii który zrewolucjonizuje przemysł nagłośnieniowy, i jest pierwszym dużym postępem w nagłośnieniu koncertów dużej skali od czasu opracowania systemów line array.

Pomimo dalszych przeszkód jak rzeka Vltava, przychodziły informacje że nawet 500 metrów dalej nowy flagowy VHD5.0 Constant Power Point Source Array dostarczał dźwięk najwyższej jakości i nadal zadziwia, jak pokazuje to nagranie wideo.

Nowy flagowy system KV2 VHD Constant Power Point Source System - system który w końcu wierną i potężną reprezentację oryginalnego źródła dźwięku na duże widownie z dźwiękiem VHD - Very High Definition.


 

Katalog Produktów