Japoński gorący klub nocny instaluje RCF

2015-10-28

Kolumny głośnikowe RCF D Line zostały zainstalowane w niedawno otwartym klubie nocnym Epica w Japońskiej Okinawie.

Okinawa jest najbardziej wysuniętą na południe prefekturą Japonii. Jest tam ciepło przez cały rok i swoją zieloną wyspą z subtropikalnym klimatem oraz atrakcjom turystycznym przyciąga tysiące turystów z całego kraju.

Klub nocny Epica Okinawa został otwarty w stolicy prefektury mieście Naha na wiosnę 2015 roku. Jest to największy klub na tym obszarze z parkietem tanecznym o wielkości ponad 1000 m2, i umieszczony w strategicznym miejscu, tylko kilka kroków od popularnego miejsca turystycznego ulicy Międzynarodowej. Kub podczas weekendu odwiedza co noc około 1000 gości. Klienci korzystają z najnowocześniejszych interpretacji z najnowszych trendów w oświetleniu i wideo, wielkoformatowych ekranów LED i wspaniałych pokoi VIP.
Na imprezę z okazji otwarcia klubu, 18 lipca oraz następne 10 dni zostało zaproszonych kilku znanych DJ'ów, artystów. Ponad 2200 osób wzięło udział w otwarciu pierwszego dnia.

Nowo zainstalowany system dźwiękowy bazuje na 6 modułach line array RCF HDL20-A (na stronę) podwieszonych na scenie, oraz postawione 4 subwoofery na stronę HDL18-AS. Do rozszerzenia niskiego pasma zostały zainstalowane dodatkowe dwa subwoofery HDL18-A pod ladą baru na przeciwko sceny, po drugiej stronie parkietu.


Na koniec stanowisko DJ'a zostało wyposażone w monitor RCF NX 12-SMA oraz subwoofer NX S21-A.

Pomimo kompaktowych rozmiarów HDL18-AS jest ekstremalnie potężnym subwooferem, i dał artystom satysfakcję podczas otwarcia klubu Epica. Monitor NX-12 SMA oraz subwoofer NX S21-A są chwalone przez lokalnych DJ'ów za ich ciśnienie akustyczne oraz łatwość monitorowania.

Oficjalna strona klubu Epica: http://epica.okinawa.jp/
Facebook: https://www.facebook.com/clubepicaokinawa


 

Katalog Produktów