RCF na maratonie Wiedeńskim

2015-10-21

Miejski maraton Wiedeński odbył się 12 kwietnia tego roku, i przyciągnął ponad 42000 biegaczy z całego świata którzy ścigali się na starannie zaplanowanej trasie wśród przepięknych Wiedeńskich zabytków, i wspieranych przez podekscytowany tłum. Na całą imprezę system nagłośnieniowy dostarczyła lokalna firma Yoursolutions bazując na produktach RCF serii Touring and Theatre, które to zostały umieszczone w wielu punktach wzdłuż 42 kilometrowej trasy.

Trasa zaczynała się przy Vienna International Centre, następnie przecinała Dunaj i wchodziła w miejską zieloną oazę parku Prater. Następnie biegła wzdłuż koryta Dunaju aż do obwodnicy i dalej do opery narodowej aż do pałacu Schonbrunn, i zamykała pierścień do parku Prater, i kończyła się na mecie w Heldenplatz.

Miejsce startu oraz mety maratonu zostało wyposażone w 7 modułów trójdrożnego systemu liniowego RCF TTL55-A, 24 moduły RCF TTL33-A, oraz 7 modułów aktywnych subwooferów TTS36-A.

Produkty RCF serii TT+ od RCF zostały również umieszczone w kilku punktach pośrednich. To dwudrożne kolumny aktywne TT22-A II oraz TT1-A, aktywny system line array TTL31-A oraz aktywne subwoofery TTS36-A oraz TTS18-A.

Co więcej do dodatkowego nagłośnienia publiczności zostały użyte 52 aktywne dwudrożne kolumny RCF Art312-A.

Szef firmy Yoursolution Heinrich Schiller skomentował

Używamy produktów RCF od 2007 roku. Za naszym wyborem na Maraton Wiedeński stoi zaufanie w szeroką gamę produktów które są w stanie zaoferować różnorodne rozwiązania do zróżnicowanych potrzeb, z świetną reprodukcją dźwięku i niezawodnością.


 

Katalog Produktów