Kinky Boots w Royal Alexandra Theatre w Toronto dzięki KV2 brzmi po prostu fantastyczne!

2015-10-09

KV2 Audio jest niesamowicie dumne z niedawno zainstalowanej serii ESR w teatrze Royal Alexander w Toronto, która podczas niesamowitej produkcji Kinky Boots daje doświadczenia których nie zapomnisz przez całe życie. Z powodu niesamowitego zainteresowania i popytu prezentacja obecnego show została wydłużona do października. Występ na żywo wymaga odpowiedzi która dostarcza ekstremalnej spójności, zachowując naturalność, ciepło i pełnię dla każdego widza.

Kinky Boots to urzekające widowisko, pełne energii, dynamiki z angażującą i skupiającą uwagę historią oraz widokiem popartowego designu. To bardzo satysfakcjonujące wiedzieć że system KV2 Audio ESR stał się mocną i ważną częścią tak złożonej układanki.

Seria ESR od KV2 audio została osobiście dobrana przez inżynierów dźwięku którzy podpisują się pod tym przedstawieniem, i zrobili to z pewnością z należytą starannością po wypróbowaniu wielu systemów głośnikowych różnych serii i producentów. Dodatkową korzyścią przyjątą z zadowoleniem przez wszystkich to łatwość instalacji i prostota konfiguracji systemu nagłaśniającego widownię. To co wcześniej było niewykonalne i powstrzymywało show, teraz z KV2 Audio jest możliwe do osiągnięcia.

Główny inżynier dźwięku w produkcji John Shivers skomentował:

Jestem pod wrażeniem całkowitej jakości dźwięku produkowanej przez ESR215. Dźwięk jest po prostu fantastyczny, z naturalnie brzmiącym wokalem i wyśmienitą przejrzystością. Wyśmienity koncert z artystami na scenie i muzykami w fosie orkiestrowej sprawiły że dźwięk był niczym innym jak spektakularnym.

Zespół projektowy Kinky Boots skłądał się między innymi z nominowanego do Tony Awards Davida Rockwella (konstrukcja sceny), zwycięzcę Tony Awards Gregga Barnesa (kostiumy), zwycięzcę Tony Awards Nennetha Posnera (oświetlenie), zwycięzcę Tony Awards Johna Shiversa (udźwiękowienie), Josha Marquetta (fryzury), Stephanię Gorin i Tesley z firmą Justin Huff (kasting), z nadzorem muzycznym i aranżacją zwycięzcy nagrody Grammy Stephena Oremusa.

http://kinkybootsthemusical.com/


 

Katalog Produktów