Benny Benassi świętuje z RCF

2015-09-09

Co mają wspólnego firma RCF oraz Benny Benassi? Oprócz pasji do dźwięku i rozrywki, ten sławny DJ oraz historyczna firma posiadają te samo pochodzenie - miasto Reggio Emilia, siedzibę RCF oraz miejsce urodzenia artysty.

W nocy 1-go lipca całe miasto zatańczyło w audio-wizualnym show które zrodziło się w współpracy pomiędzy Benny Benassim a RCF. DJ wystąpił w przepięknej scenerii rynku i fasady teatru Valii, w historycznej dzielnicy Reggio Emilia. Koncert na świeżym powietrzu przyciągnął tysiące ludzi w różnym wieku.

Zestaw DJ był nagłośniony systemem audio opracowanym przez RCF z produktów serii TT+. Bijącym sercem systemu to trójdrożny system line array TTL33-A, zwycięzca Readers’ Choice Awards 2013 sponsorowanych przez międzynarodowe magazyny ProSoundWeb oraz Live Sound. Podczas show Benny Benassi pracował na słuchawkach RC Iconica, dających głęboką reprodukcję basu i wyśmienity komfort.

Wieczór nie był dedykowany wyłącznie firmie oraz artyście, ale również częścią inicjatywy wspierającej organizację no profit One Drop z dziedziny zagrożenia wodnego. Mapowanie wideo na fasadzie teatru Valii uzupełniło występ DJ'a ogromnym wsparciem wizualnym.

Zobacz wideo z początku tego wydarzenia.


 

Katalog Produktów