Słuchawki RCF Iconica już w Polsce.

2015-07-15

Wysokiej jakości nagłowne słuchawki RCF Iconica dostarczają na scenie dźwięk bezpośrednio do twoich uszu. Niezrównana jakość, klarowność, bas i moc.

RCF słynie z wyśmienitych scenicznych systemów dźwiękowych. Benny Benassi jest Legendą na scenie.

RCF Iconica łączy niezrównany włoski kunszt, z przełomową technologią dźwięku.

"Kiedy zaczynałem w latach 80-tych z piękną muzyką taneczną jako DJ, RCF wspierał mnie potężnym i niezawodnym dźwiękiem, a bas dostarczał emocji w odczuwalnym wymiarze. Dzisiaj też mam te same emocje gdy wybieram się na długą wycieczkę słuchając niesamowitego dźwięku na tych słuchawkach"

Benny Benassi, DJ

RCF Iconica to nauszne słuchawki do precyzyjnego odsłuchu dźwięki z rozszerzonym niskim pasmem.

Są idealne do pracy z smartfonami, odtwarzaczami multimedialnymi, laptopami i telewizorami ale przede wszystkim z wysokiej jakości urządzeniami Hi-Fi i profesjonalnymi konsolami audio. Wieloletnia tradycja RCF w rozwoju przetworników pozwoliła wyprodukować słuchawki z bardzo liniową odpowiedzią częstotliwościową oraz rozszerzonym basem, ale bez kompromisów w dokładności. To wynik prac w awangardowym zespole R&D w RCF.

Miękka skóra nausznic oraz pałąku daje użytkownikowi niezrównany komfort, nawet podczas długotrwałego używania. Adapter, kable oraz poręczny futerał wypełnia standardowe wyposażenie dostarczane z słuchawkami RCF Iconica.

Słuchawki RCF Iconica dostępne są w dwóch kolorach dopasowując się do Twojego lifestyle. Możesz nabyć je w swoim ulubionym sklepie muzycznym.

http://www.iconicaheadphones.it


 

Katalog Produktów