Test słuchawek Superlux HD-631

2015-06-15

Portal Music Info przeprowadził test DJ-skich słuchawek HD631. Jak wypadły? Zapraszamy do lektury.

Aby zobaczyć tekst kliknij TUTAJ

HD631 to słuchawki o wysokiej jakości dźwięku opracowane specjalnie dla profesjonalnych DJ, zaprojektowane tak by wyraźnie podkreślić rytm muzyki ale pozwalając również na uchwycenie bardziej subtelnych niuansów. HD631 opierają swoją konstrukcję na 51mm (2”) ekstra dużych membranach i wysoko energetycznych magnesach neodymowych prezentując wyśmienity zbalansowany profil dźwiękowy z dodatkowym mocnym uderzeniem w niskiej części pasma częstotliwości.

Nawet bardziej wymagający profesjonalni DJ'e znajdą upodobanie w słuchawkach HD631 dające precyzyjny dźwięk potrzebny w ich pracy.  HD631 posiada wyjątkowo bogatą odpowiedź niskich i średnich częstotliwości dając potężny muzyczny bit.  Posiadają konstrukcję nausznic z mocnym tłumieniem szumów otoczenia, dla tego przy pomocy słuchawek serii HD631 można z łatwością łatwością zsynchronizować następny utwór nawet w bardzo głośnym miejscu. Obracany mechanizm muszli słuchawkowej może obracać się pod kątem 180 stopni umożliwiając odsłuch na jedno ucho trzymając słuchawki na ramieniu, lub w wielu innych stylach odsłuchu – jak lubisz. Komfortowy nacisk i pomysłowa konstrukcja autoregulacji pałąku gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do kształtu każdej głowy, zapewniając komfort nawet podczas długich sesji.

Słuchawki dostarczone są z odłączanym 3m kablem sprężynowym, który można podłączyć zarówno do przenośnego odtwarzacza, jak i do profesjonalnego źródła dźwięku.
Seria HD631 mają w sobie duży potencjał i z pewnością powinny być w pierwszej kolejności rozważane jako słuchawki dla DJ.

 

Cechy


 

Katalog Produktów