Czterokanałowy wzmacniacz dużej mocy od RCF

2015-07-08

RCF QPS 9600 to czterokanałowy wzmacniacz mocy potrafiący zapewnić wyjątkowo wysoką moc, mieszcząc się w kompaktowej i lekkiej obudowie o wysokości 2U 19" racka.

Ten niepozornie wyglądający wzmacniacza dzięki technologii HD może dostarczyć do 4x 2400W rms @ 2Ω (4800W w mostku @ 4Ω) przy wadze zaledwie 16kg. Wyposażony jest w zasilacz impulsowy z technologią zapewniającą dla sieci elektrycznej w przeważającej mierze obciążenie rezystancyjne. Prowadzi to również do polepszenia warunków pracy wzmacniacza i zwiększenie jego poziomu wyjściowego. Dzięki wysokiej efektywności wzmacniaczy oraz radiatorów w połączeniu z wentylatorami o zmiennej prędkości RCF QPS 9600 wytrzyma najcięższe warunki pracy w trudnych warunkach zapewniając najlepszą niezawodność.

RCF QPS 9600 idealnie sprawdzi się w instalacyjnych systemach wielostrefowych, w pasywnych systemach Line Array dużej mocy, lub do prostych systemów punktowych 2+1 czy 2+2, gdzie dwa kanały zasilają satelity, kolejne dwa w stereo lub zmostkowane do napędu subwoofera. Minimum sprzętu maksimum wydajności.

Cechy

Wzmacniacz RCF QPS 9600 jest dostępny w ofercie Arcade Audio. Pytaj w swoim ulubionym sklepie muzycznym.


 

Katalog Produktów