Na na targach Musikmesse 2015 we Frankfurcie ORANGE zaprezentował nowe produkty

2015-04-21

Nowa odsłona Rockerverbów - edycja MK3, pierwszy od 1960 roku efekt Orange - the Custom Shop Bax Bangeetar Guitar Pre-EQ, tranzystorowa seria headów basowych OB1 300 i 500, nowatorskie kable instrumentalne i nowe Crushe to nowości Orange zaprezentowane na targach Musikmesse 2015 we Frankfurcie. O ile OB1, Orange Twister Cable® i Crush 2015 miały premierę w styczniu na NAMM 2015, to Rockerverb MK3 i the Custom Shop Bax Bangeetar Guitar Pre-EQ zaprezentowano dopiero teraz.

Rockerverb w zeszłym roku obchodził swoje 10 urodziny. Z tej okazji konstruktorzy Orange stworzyli nową edycję tego kultowego wzmacniacza - Rockerverb MK3 head  50 i 100 Watt  i RK50 MK3 Combo na 2 x 12″ Celestion Vintage 30. To co na wstępie odróżnia tę konstrukcję od poprzednika to przełącznik mocy (50/25 Watt), wbudowany attenuator, który można załączać footswitchem, dwupasmowa korekcja kanału czystego - bass i treble. Kontynuując tradycje mocnego, zadziornego, rasowego brzmienia twórcy popracowali również nad tym - nowy reverb "odzywa się" jaśniej, jest pełniejszy i bardziej zróżnicowany.  Zapas mocy jest jeszcze większy dzięki zastosowaniu tłumika. Kanał czysty został zaprojektowany na nowo i brzmi jaśniej i ostrzej. Gitarowy świat będzie zachwycony.

Od 1960 roku Orange nie produkował efektów gitarowych. Aż do teraz - Custom Shop Bax Bangeetar Guitar Pre-EQ - to wykonana ręcznie w angielskim Custom Shopie Orange kostka, która jest klasą sama w sobie. Dostępna w dwóch wykończeniach: białym oraz czarnym oferuje tradycyjne funkcje stompboxa, preampu standalone oraz bezpośredniego narzędzia do nagrywania. Nowy system Orange został stworzony dla bardziej wymagających gitarzystów, którzy zdają sobie sprawę jaki wpływ na ich brzmienie może mieć studyjna jakość. Zbuforowany bypass Orange nie niszczy brzmienia. Sprawia, że gitara brzmi lepiej, nawet jeśli kostka jest wyłączona.

Wszystkie nowe produkty niebawem dotrą do nas! Z niecierpliwością czekamy! Będziemy informować i publikować testy nowych i niezwykle udanych nowości ORANGE

 


 

Katalog Produktów