KV 2 Audio ESR / ESD zainstalowany w Montalban Theater - Hollywood - Los Angeles w USA.

2015-02-06

 

KV 2 Audio ESR / ESD zainstalowany w Montalban Theater - Hollywood - Los Angeles w USA.

Teatr Montalban jest jednym z najstarszych teatrów w Hollywood z imieniem na cześć słynnego aktora Ricardo Montalban. Wybudowany na początku 1920 roku był przedmiotem kilku remontów, do czasu, kiedy w 2014 roku, postanowiono aby zainwestować w nowy profesjonalny system dźwiękowy.

Teatr jest bardzo znany w Los Angeles, ponieważ jest to jeden z nielicznych obiektów, gdzie pokazywanych jest wiele różnego rodzaju występów: komedie teatralne, dramaty, programów telewizyjnych, koncertów rockowych itp. Teatr jest zdolny do pomieszczenia około 2000 osób.

W tym konkretnym przypadku potrzebnym był system nagłośnieniowy, który sprostał by potrzebom do wszelakiego rodzaju imprez odbywających się w obiekcie bez żadnych kompromisów.

Gilbert Smith dyrektor teatru powiedział: patrzyliśmy na kilka systemów dźwiękowych i byliśmy na demonstracjach wszystkich głównych marek. Tutaj w Los Angeles można znaleźć je wszystkie, ale byliśmy gotowi na coś specjalnego, coś absolutnie zdumiewające i okazało się, że dopiero po demonstracji KV2 Audio wszystko się rozjaśniło. To było niemal jak zanurzenie w dźwięku z wszystkim wokół ciebie. Jak usłyszeliśmy (KV2) w teatrze, nie było można zauważyć żadnej "dziury" w dźwięku - słychać było wszystko, nawet z doskonałością obrazu stereo i potężnych basów w całym obiekcie, bez względu na to w którym miejscu jesteś. Wszystko to wraz z niesamowitymi szczegółami i wyrazistością dźwięku. Tylko KV 2 może dać nam to, co chcieliśmy i jesteśmy zadowoleni, że znaleźliśmy to co było dla nas tak ważne.

W sali teatralnej zainstalowano dwa „grona” audio L/R z ESR 215. Pełny system głośników specjalnie zaprojektowany dla instalacji teatralnych. Kilka ESD 36 z linią opóźniającą na balkony, 4 sztuki VHD 2.16 - subwoofery zainstalowane w suficie w celu dostarczenia basu w każde miejsce i jeszcze po dwa VHD 2.16 L/R na podłogi.. Zainstalowano także ESD 15 w ilości 3szt. na scenie w celu zapewnienia zrównoważonego i jeszcze bardziej doskonalszego dźwięku dla pierwszych rzędów siedzeń. Wszystko to zintegrowane z dedykowanymi wzmacniaczami KV2 w ESR 3000 dla głośników ESR i 4000/2000 ESP dla głośników ESD. System jest uzupełniony o SDD 3 opóźnień cyfrowych i wzmacniacza dźwięku COMPEX, aby pomóc rekonstrukcji dźwięku wychodzącego z odtwarzaniem ubogich źródeł jakości

Alessandro Pagliani dyrektor sprzedaży w Europie komentuje: "chcieliśmy pokazać tę instalację skończoną dla naszych klientów podczas NAMM show. Niech wiedzą, co jest możliwe do osiągnięcia w ramach projektu, gdy zainteresowane strony, miejsce, instalator i KV2 Audio współpracują ze sobą, aby zapewnić najlepszy możliwy system dźwiękowy. Podczas instalacji KV 2 Audio przez certyfikowanego wykonawcę - projekt został bezpośrednio zaprojektowany przez Andy Austin Brown, dyrektora KV2 do Projektów Technicznych i instalacji, przyznając w tym przypadku idealne rozwiązanie dla potrzeb klienta".


 

Katalog Produktów