HD-562 Superlux - najnowszy, jeszcze ciepły model słuchawek

2014-10-15

W dniach 8-11 października br. odbyły się w Szanghaju (Shanghai New International Expo Center) targi muzyki i instrumentów muzycznych Music China / Prolight + Sound Shanghai. Jest to największe wydarzenie w branży muzycznej w Azji. Wystawiają się tu producenci sprzętu muzycznego, dystrybutorzy, agenci oraz muzycy. Ogromny wybór sprzętu zaprezentowanego przez 1775 wystawców z 29 krajów i regionów można było podziwiać na olbrzymiej powierzchni 98 000 metrów kwadratowych.

Wśród nich nie zabrakło również jakże już rozpoznawalnego zarówno w Polsce jak i na świecie SUPERLUX’a. Niesieni skrzydłami sukcesu inżynierowie firmy nie osiedli na laurach i podczas tych targów zaprezentowali nam kolejne świetnie rokujące nowości.

HD-562 to najnowszy model słuchawek do monitoringu, które pierwszy raz zaprezentowano podczas dni targowych. Charakteryzują się one wyśmienitym profilem dźwiękowym o poszerzonym zakresie częstotliwości oraz bardzo dobrym tłumieniem dźwięków zewnętrznych. Zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy niskimi, średnimi i wysokimi tonami przełożyło się na bardzo przejrzysty dźwięk, pozwalający odkryć nam nawet najmniejsze jego szczegóły. Lekkie i bardzo wygodne pady oprócz doskonałej izolacji zapewniają również wygodę i komfort podczas nawet bardzo długich sesji. Ruchoma skręcana nausznica umożliwia nam szybki monitoring na jedno ucho.

Jeśli chcesz na własnej skórze doznać nieograniczonych i niezapomnianych wrażeń muzycznych oraz dotrzeć do głębi swojej muzycznej duszy, to HD562 jest tym czego szukasz!

Słuchawki HD-562 to cały szereg zalet, które sprawdzą się w monitoringu zarówno w studio jak i na scenie, a także staną się niezastąpionym i ulubionym akcesorium zarówno kamerzystów, didżejów jak i wszystkich melomanów.

Już wkrótce w ofercie ARCADE AUDIO


 

Katalog Produktów