ART HeadAmp 4 PRO - gorąca nowość od ART

2014-09-24

Tegoroczne wakacje niestety już za nami , ale nie załamujmy się - za rok już następne!!! Każdemu z pewnością zostały bezcenne wspomnienia, niezliczone fotki z rodziną czy też przyjaciółmi oraz plany na przyszły rok.

Aby jednak choć na chwile powrócić do tych ciepłych dni przedstawiamy przygotowaną specjalnie dla Was świeżutką i jakże jeszcze gorącą propozycję firmy ART, która niczym letnie słońce rozgrzeje niemalże wszystkie serca branżowców.  

ART HeadAmp 4 Pro to najnowszy, wysokiej klasy, najbardziej funkcjonalny i kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy na rynku, który oferuje aż 5 stereofonicznych wzmacniaczy z niezależną kontrolą głośności. Bardzo przydatną funkcją w jaką zaopatrzono to urządzenie jest TalkBack (intercom) z niezależnym wejściem XLR, regulacją głośności, zasilaniem phantom i możliwością załączenia na jednym bądź też wszystkich kanałach. Oprócz sygnału głównego na każdym kanale mamy możliwość wpięcia sygnału pomocniczego AUX. To jeszcze nie wszystko. Dla większej wszechstronności tego urządzenia, główny odsłuch (listen out) ma również możliwość monitorowania wszystkich lub pojedynczego sygnału pomocniczego.

HeadAmp 4 Pro to urządzenie które z pewnością znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym studio nagraniowym jak i domowym zaciszu. Może być też idealnym rozwiązaniem dla firm oraz ośrodków prowadzących szkolenia i konferencje.

Specyfikacja:

Wejścia 2 - 1/4" TRS Balanced, 5 - TRS stereo, 1- XLR balanced mic input
Wyjścia 4 - 1/4" TRS Stereo
Maksymalny poziom sygnału wejściowego +20dBu
Maksymalna moc wyjściowa 150mW/ kanał
Pasmo przenoszenia 10Hz to 40KHz +/- 1dB
Zniekształcenia harmoniczne <0.010% (typical)
Wymiary 1.75"H x 5.9"W x 6.5"D (44.5mm x 150mm x 165mm)
Waga 2.5 lbs. (1.14 kg) z zasilaczem i opakowaniem
 

Cena detaliczna: 547 zł brutto


 

Katalog Produktów