EVOX 5 oraz EVOX 8 - DOSTĘPNE

2014-08-08

RCF EVOX 5 oraz EVOX 8

JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE

W zestawie znajduje się pasywna kolumna wysoko-tonowa oraz aktywny subbas, przewód zasilający, przewód łączący obie kolumny oraz dystans łączący obie kolumny. EVOX znajduje zastosowanie z racji swojej charakterystyki i pokryciu dźwiękiem 120 stopni w nagłośnieniu konferencji, prezentacji, ale również dla zespołów LIVE i DJ. W zależności od tego który zestaw wybierzemy będziemy mieli odpowiednio 800W i 1400W mocy. Przy dwóch stronach zrobi to ogromne wrażenie w postaci czystego i szerokiego pokrycia dźwiękiem, a całość w schludnej obudowie ze sklejki bałtyckiej oraz niskiej wadze nie narobi kłopotu przy nagłaśnianiu imprez w różnych warunkach.

Seria EVOX posiada wbudowany procesor DSP, który panuje nad całym nagłośnieniem, a dzięki aktywnej zwrotnicy inżynierowie RCF osiągnęli o 6dB większe ciśnienie niż w przypadku tradycyjnych pasywnych zwrotnic.

Funkcja FLAT/BOOST pomoże uzyskać większą głębie niskich częstotliwości. Funkcja wzmocnienia BOOST preferowana jest gdy chcemy uzyskać lepszy efekt przy muzyce w "tle", natomiast FLAT przekazuje dźwięk taki jaki przekażemy do zestawu z konsoli miksującej (zalecane przy dużych głośnościach).

Zaletą zestawu jest to, że możemy kolumnę wysoko-tonową na czas transportu wsunąć w tylną część kolumny niskotonowej, a opcjonalny pokrowiec oraz wózek transportowy ułatwią sprawę przy ochronie i transporcie nagłośnienia.

Połączenie kolumny nisko z wysoko tonową za pomocą sztycy z gwintem M6, która znajduje się w zestawie.

O DOSTĘPNOŚĆ PYTAJ W DOBRYCH SKLEPACH MUZYCZNYCH

Opcjonalne akcesoria:


 

Katalog Produktów