HD-685 Nowość Superlux na targach NAMM Show 2014

2014-01-27

NAMM Show  to organizowana co roku w kalifornijskim Anaheim,  przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Produktów Muzycznych cykliczna impreza, podczas której znane, oraz mniej znane koncerny muzyczne zajmujące się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń studyjno - estradowych oraz oprogramowania muzycznego (w sumie ponad 1400 wystawców) prezentują wszystko, nad czym pracowali przez ostatni rok.

Tegoroczne targi NAMM Show w Los Angeles już niestety za nami. Wśród wielu wystawców znalazła się również firma SUPERLUX, która i tym razem nie zawiodła spragnionych nowości melomanów.

HD-685 to najnowsza propozycja firmy Superlux, którą po raz pierwszy świat mógł podziwiać właśnie na targach NAMM Show. Są to wysokiej jakości słuchawki, w których inżynierowie firmy zastosowali silne neodymowe magnesy, a tym samym oddali nam do dyspozycji niesamowicie precyzyjny i wyrazisty dźwięk. Słuchawki te to nie tylko miód dla uszu, ale i oczu. Nowoczesny design, oraz zastosowana innowacyjna konstrukcja to gwarancja wygodnej i przyjemnej pracy. Ta sama konstrukcja umożliwia nam również szybkie poskładanie słuchawek ułatwiając ich przechowywanie.


 

Katalog Produktów