Nowe subwoofery RCF Installed Sound

2013-10-21

Firma RCF słynie z oryginalnych i innowacyjnych produktów, wyrobiwszy sobie tym samym opinię producenta, który nie stroni od podejmowania wyzwań i dostarczania nowych rozwiązań. Najnowsze produkty firmy, jak chociażby niedawno wprowadzone modele subwooferów RCF S8015-II, S8018-II oraz S8028-II tylko to potwierdzają. Podczas projektowania tych modeli nacisk położony był na najwyższą troskę o detale i dostarczenie najwyższej jakości.

Modele te należą do serii głośników Installed Sound stworzonych z myślą o stałej instalacji w klubach i innych miejscach, gdzie liczy się profesjonalna reprodukcja brzmienia. Kolumny z tej serii zbudowane są w oparciu o obudowy typu Bass Reflex i wykorzystują połączenie najwyższej jakości elementów i surowców, dających w połączeniu sprzęt wydajny, wytrzymały i ładny.

WYJŚCIE I WEJŚCIE SPEAKON SCHOWANE UCHWYTY ZAKRZYWIONE PORTY REFLEX
Złącza Speakon zapewniają podstawę bezpieczeństwa i funkcjonalności. Schowane dyskretne uchwyty, jednocześnie poręczne i wygodne, bo podgumowane. Zakrzywione porty Bass Reflex dają wyśmienite pasmo przenoszenia basu.

Modele RCF S8015-II, S8018-II oraz S8028-II różnią się rozmiarami i mocą, jednak łączy je dokładne, przemyślane wykonanie i najlepsze materiały. Obudowy wykonane są ze sklejki brzozy bałtyckiej z bardzo wytrzymałym pokryciem poliuretanowym o ładnej teksturze. Przedni stalowy grill jest wykończony czarną matową farbą proszkową, podklejony tkaniną. Modele te zaprojektowane są ergonomicznie, posiadają dyskretne uchwyty zainstalowane pod powierzchnią zewnętrzną obudowy, a otwory Bass Reflex są dopasowane kształtem do głośników. Obecne jest również wbudowane gniazdo do montowania na statywach.

POLE MONTAŻOWE M20 HIPERWENTYLOWANE WOOFERY SKLEJKA Z BRZOZY BAŁTYCKIEJ
Wytrzymałe pole montażowe M20
to stabilna instalacja satelit.
Hiperwentylacja cewki woofera to zmniejszenie strat mocy. Obudowa z najlepszej sklejki brzozy bałtyckiej z wytrzymałym pokryciem poliuretanowym.

Połączenie subwooferów odbywa się na za pomocą podwójnych gniazd Speakon, wbudowanych poniżej zewnętrznej krawędzi tylnej ścianki, by chronić złącza przed przypadkowym uszkodzeniem. Detale kosmetyczne jak obracane logo firmy, które zawsze będzie w odpowiedniej, widocznej pozycji, niezależnie od pozycji instalacji kolumny wieńczy całokształt designu i subtelnego wyglądu kolumn.

OBRACANE LOGO GRILL POWLECZONY TKANINĄ ODPORNOŚĆ NA WODĘ
Wolisz subwoofer pionowo czy poziomo? Logo będzie w prawidłowej pozycji. Indywidualnie tłoczony stalowy grill malowany proszkowo farbą epoksydową. Membrana woofera powleczona jest warstwą odpychającą wilgoć.

 

RCF S8015-II to najbardziej kompaktowy w tej serii subwooferów. Posiada piętnastocalowy, hiperwentylowany głośnik z czterocalową cewką i magnesem ceramicznym. Idealne wsparcie dla satelit w mniejszych pomieszczeniach, dający szybki i punktowy bas.

S8015 II
SUBWOOFER BASS REFLEX

- 15" wysoko efektywny woofer, 4" cewka
- Technologia dwustronnego nawoju.
- 133dB SPL max
- Przenoszenie od 35Hz
- Moc 1000W RMS
- Obudowa ze sklejki brzozy bałtyckiej
- Złącza Speakon NL4
- Metalowy grill ochronny
- Zintegrowane dyskretne uchwyty
 

Cena: 4 113 zł

 

RCF S8018-II to większy, wydajniejszy model serii, idealny do rozbudowania instalacji RCF i poszerzenie zakresu niskich częstotliwości.  18" woofer zapewni głąboki i mocny bas, a cała konstrukcja nie zajmie dużo cennego miejsca podczas instalacji.

S8018 II
SUBWOOFER BASS REFLEX

- 18" wysoko efektywny woofer, 4" cewka
- Technologia dwustronnego nawoju.
- 137dB SPL max
- Przenoszenie od 30Hz
- Moc 1500W RMS
- Obudowa ze sklejki brzozy bałtyckiej
- Złącza Speakon NL4
- Metalowy grill ochronny
- Zintegrowane dyskretne uchwyty
 

Cena: 5 169 zł


RCF S8028-II to model o największej mocy i głośności. Posiada dwa głośniki 18” w obudowie Bass Reflex. Głębokie zejście, potężne uderzenie, znajdzie zastosowanie w najbardziej wymagających instalacjiach. Od teatrów przez domy kultury do dyskoteki.

S8028 II
SUBWOOFER BASS REFLEX

- 2x 18" wysoko efektywne woofery, 4" cewka
- Technologia dwustronnego nawoju.
- 141dB SPL max
- Przenoszenie od 35Hz
- Moc 3000W RMS
- Obudowa ze sklejki brzozy bałtyckiej
- Złącza Speakon NL4
- Metalowy grill ochronny
- Dyskretne uchwyty
 

Cena: 9 092 zł


Subwoofery należą do katalogu RCF Installed Sound i są dostępne w sprzedaży.

 


 

Katalog Produktów