Nowość RCF HD32-A

2013-08-29
 

Po premierze na ostatnich targach Prolight & Sound we Frankfurcie RCF wprowadza do produkcji nową kolumnę RCF HD 32-A.

RCF HD 32-A to unikatowy produkt w swojej kategorii. Tytanowa membrana drivera ciśnieniowego, i jego 3" cewka zapewnia unikatową czystość wokalu oraz projekcję dźwięku. 12" woofer gwarantuje ekstremalnie liniową odpowiedź oraz precyzję, głębokość i kontrolę niskich częstotliwości. Złącza prądowe Powercon dobrze sprawdzają się w firmach nagłośnieniowych.

RCF HD 32-A to perfekcyjnie sprawdzi się jako główny front w małych systemach PA, oraz jako wysokiej mocy monitoring - dla wymagających.

 
     
 
 

 

HD 32-A
MOBILNA AKTYWNA KOLUMNA DWUDROŻNA

- 1400 Wat
- Cyfrowy wzmacniacz Bi-Amp
- Przetwarzanie dźwięku DSP
- Driver ciśnieniowy  z 3.0” cewką
- 12” woofer RCF Precision
- 131 dB MAX SPL
- Złącza Powercon

 
     
 
WYŚMIENITY DRIVER CIŚNIENIOWY

Rdzeniem konstrukcji RCF HD 32-A jest nowy driver ciśnieniowy ND 840. RCF ND 840 to driver ciśnieniowy wielkiego formatu dający jedną z kluczowych zalet kolumny HD 32-A. 3" cewka umożliwia obniżenie punktu podziału pasma do 800Hz, przez co praktycznie całe pasmo wokalu jest przenoszone przez ten przetwornik. To umożliwia lepsze pokrycie, kontrolę rozproszenia i oczywiście wyśmienitą efektywność. Podobnie jak wszystkie drivery ciśnieniowe oraz przetworniki jest on precyzyjnie wykonany bazując na zaawansowanej technologii kształtowania i montażu oraz profesjonalnej wiedzy i dekad doświadczenia firmy zachowując ekstremalnie wysokie standardy.
 
     
 
WZMACNIACZ KLASY D

Technologia wzmacniaczy RCF w klasie D umieszcza wysoką wydajność pracy i efektywność w niewielkim lekkim opakowaniu. Wzmacniacze D-Line zapewniają ultra szybki atak, realistyczną odpowiedź transjentów i imponujące parametry audio. Wzmacniacze posiadają sztywną aluminiową konstrukcję która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale również pomaga w odprowadzeniu ciepła. Każdy wzmacniacz serii D Line  posiada zasilacz SMPS dający maksimum mocy przy minimalnej wadze.
 
     
 
  HD 32-A posiadają zintegrowany procesor DSP zarządzający podziałem pasma, korekcją, limiterem, kompresją oraz dynamicznym podbiciem basu.  
       
  HD 32-A wyposażone są w  złącza Porercon, idealne w głośniku do pracy w firmach nagłośnieniowych.  
         
  3 ergonomicznie zaprojektowane uchwyty z gumową rękojeścią, dwa po bokach, jeden u góry. Na spodzie stalowe wytrzymałe pole montażowe na statyw.  
Obudowy kolumn serii D-LINE, zostały wykonane ze specjalnego materiału kompozytowego opartego na polipropylenie, i zostały tak zaprojektowane by zminimalizować drgania nawet przy maksymalnym ustawieniu głośności.
Od odlania do koñcowej tekstury, D-LINE oferuje maksimum niezawodności i wytrzymałoœci podczas intensywnej eksploatacji w trasach.
 
     
 
WYŚMIENITA JAKOŚĆ
RAZEM Z  SUB 8004-AS
Przy pracy na górze  SUB 8004-AS, HD 32-A tworzy niesamowicie potężny system PA.

 


 

Katalog Produktów