ART MX-822 Nowości Musikmesse

2013-04-18

Za oknami nareszcie jakże długo oczekiwana wiosna, która w tym roku nie do końca porozumiała się z kalendarzem i zaszczyciła nas znacznie później. Dla ludzi związanych z branżą muzyczną, prawdziwa wiosna zaczęła się 10 kwietnia, kiedy to wystartowały największe na świecie targi muzyczne Musikmesse we Frankfurcie.  Wystawcy z całego globu po raz kolejny zaprezentowali najnowsze produkty i innowacyjne pomysły ze świata instrumentów, oraz akcesoriów muzycznych. Na własne uszy można było przekonać się o sile i jakości sprzętu nagłaśniającego, a na własne oczy zobaczyć  nowinki techniki oświetleniowej i scenicznej.

Wśród wielu wystawców znalazła się również firma ART, która i w tym roku nie zawiodła swoich fanów i zaprezentowała kilka interesujących nowości.

MX-822 to 8-kanałowy, rackowy, bardzo wszechstronny mikser, który śmiało można wykorzystać zarówno w studio, realizacji dźwięku na żywo jak i umieścić go w instalacjach. Każde z ośmiu wejść akceptuje sygnał mono lub stereo i posiada niezależną regulację poziomu głośności. Do dyspozycji mamy również regulację panoramy PAN, oraz wyjścia pomocniczego EFX send (np. do efektów). Zielone i czerwone diody informują nas odpowiednio o sygnale i clipie dla każdego kanału. Dodatkowo kanał pierwszy wyposażono w mikrofonowe gniazdo XLR, z załączanym zasilaniem Phantom i przełącznikiem sygnału mic/line. Wyjście słuchawkowe z odrębną regulacją głośności umożliwia nam bieżące monitorowanie dźwięku. Producent dał nam również możliwość uzyskania większej ilości kanałów poprzez łączenie urządzeń. Całość zamknięta jest w solidnej i świetnie się prezentującej obudowie rackowej 1U.

MX-822 to z pewnością gorąca propozycja firmy ART, która  znajdzie zastosowanie w praktyce i uznanie wśród wielu użytkowników.

 


 

Katalog Produktów