KV2 K-RIG - premiera na Pro Light & Sound 2013

2013-03-25

Na najbliższych targach Pro Light & Sound we Frankfurcie KV2 Audio odsłoni nowy system K-Rig.

KV2 K-Rig posiada wypróbowaną i sprawdzoną modułową technologię źródła punktowego, doprowadzoną do perfekcji w popularnej serii KV2 ES. KV2 K-Rig został zaprojektowany do szybkiego montażu na ziemi, w systemie plug and play, który nie wymaga bogatej wiedzy technicznej przez obsługę.

System KV2 K-Rig zapewni zarówno wysoki poziom wyjściowy jak i czystość dźwięku z dobrym pokryciem i projekcją, porównywalną do systemów dwukrotnie droższych.

Podstawą systemu to moduł średnio – wysokotonowy KT2.0 z 12” głośnikiem i dużym driverem z 2,5” membraną w tubie o rozproszeniu 80x40º. Pracuje on w zakresie częstotliwości 180Hz do 20kHz, z maksymalnym SPL 137dB. Subwoofer na dwóch 15” przetwornikach KT2.15 pracuje od 180Hz w dół, z szczytowym SPL na poziomie 133dB. Do aplikacji gdzie potrzeba zdecydowanie większego poziomu basu można podłączyć drugi subwoofer KT2.15 lub KT1.18, subwoofer na jednym 18” przetworniku żeby rozszerzyć odpowiedź najniższych częstotliwości.

Żeby uzyskać pełne pasmo przenoszenia należy używać KT2.0 oraz KT2.5.

System jest zasilany i kontrolowany z kontrolera K-PAK, który mieści w sobie trzy wzmacniacze oraz pozostałą elektronikę umożliwiającą uzyskanie maksymalnego poziomu dźwięku z głośników. Jednostka K-PAK zmontowana jest w wytrzymałej przenośnej obudowie z dużym radiatorem i szczelnie zamkniętej elektronice, zapewniając bezobsługową pracę. Wzmacniacz o mocy 1800W zapewni bas który odczujesz na klatce piersiowej, a wzmacniacze z niską intermodulacją w klasie A/B, 1000W na tony średnie oraz 200W na driver zachwycą nieskazitelną średnicą i wysokim pasmem częstotliwości akustycznych. Kontroler K-PAK oprócz osobnej regulacji pasma wysokiego i niskiego posiada wbudowany enchancer częstotliwości harmonicznych o specjalnej konstrukcji.

Więcej szczegółów - wkrótce po premierze.

Zapraszamy na stoisko KV2 Audio, które będzie rozstawione w hali 8.0 stanowisko J26, a prezentacja z odsłuchem wybranych produktów na zewnętrznej arenie F10.0, miejsce A01 15 minut po każdej parzystej godzinie, rozpoczynając od 1015.


 

Katalog Produktów