Debiut RCF HDL20-A z T.Love

2012-12-17

W ostatnią sobotę w radomskim klubie strefa G2 odbył się koncert T.Love - The Old Is Gold, kończący 30 lecie istnienia zespołu. Na tym koncercie zadebiutował w Polsce system line Array RCF HDL20-A.

O godzinie 20 na scenę wszedł support, formacja "UR" w składzie Michał Kwiatkowski (gitara,bas, śpiew), Paweł Nazimek (bas, gitara, śpiew), Grzegorz "Budzik" Chudek (perkusja).

Po udanej rozgrzewce publiczności, na scenie stanęła gwiazda wieczoru, Zygmunt "Muniek" Staszczyk z zespołem T.Love, który grał dla rozentuzjazmowanej pełnej sali prawie do północy.

System liniowy RCF HDL20-A w tak wymagającym akustycznie klubie spisywał się wzorowo. 8 modułów na stronę pozwoliło na zachowanie dużego poziomu głośności (Max SPL ok 130dB do połowy audytorium) z ogromnym zapasem dynamiki. Przez zastosowanie tylu modułów udało się uzyskać dobre pokrycie dźwiękiem od początku parkietu, aż do słuchaczy bawiących się na balkonie. Podczas montażu systemu, ekipa techniczna chwaliła prostotę połączeń i ustawienia systemu, oraz późniejsze brzmienie całości.

A już w najbliższą środę 19.12.12, również w klubie Strefa G2 w Radomiu, będzie można zobaczyć dotknąć i posłuchać ten system na organizowanych tam prezentacjach. Wstęp wolny.

Natomiast w czwartek - Vader. Polska klasyka ciężkiego brzmienia, również na RCF HDL20-A Serdecznie zapraszamy.

   

 

Katalog Produktów