Premierowy koncert RCF HDL20-A w Polsce.

2012-12-03

Po udanym debiucie systemu liniowego RCF HDL 20-A czas żeby zaczął pracę w Polsce.
Chcesz usłyszeć, zobaczyć, dotknąć i dowiedzieć się więcej? Zapraszamy w grudniu do Radomia!

HDL20-A sprawdzi się tam gdzie wymagany jest system liniowy, oraz szybki montaż i łatwe ustawienie. System zasilany jest dwudrożnym wzmacniaczem o mocy 1400W w szczycie, a dźwięk jest przetwarzany wydajnym procesorem DSP. System posiada najnowsze przetworniki RCF, dwa potężne 10" woofery, dające solidną podstawę basową, i wielkoformatowy driver z 3" cewką, zapewniający czystość wokalu, precyzję i niesamowitą dynamikę.
Unikatowy falowód umożliwia precyzyjne pokrycie o kątach 100°x15°; przy zachowaniu wyśmienitej liniowej odpowiedzi częstotliwościowej.
HDL20-A posiada konfigurowalną mechanikę. Kąty pomiędzy modułami można ustawić z krokiem dwóch stopni. W porównaniu do większości konkurencyjnych produktów posiadających stały kąt, HDL20-A umożliwia ustawienie klastra spiralnego, lub w kształcie litery J.

Ten kompaktowy system liniowy to dokładna konstrukcja akustyczna, bezkompromisowe przetworniki i unikatowa kompozytowa obudowa. To sprawia że HDL20-A to idealny wybór dla profesjonalistów, więc nie musisz obawiać się o ridery. W końcu zaczynamy nietuzinkowo, bo dwie wymagające legendy polskiej, jakże różnorodnej sceny muzycznej.

Wszystkie imprezy odbędą się w największym radomskim klubie Strefa G2 gdzie podczas jednej imprezy może imprezować ponad 1000 osób. Tam jako system frontowy zawisną dwa klastry RCF HDL20-A.

Więc zaczynamy:

T.Love15 Grudzień 2012 - 2000

T.LOVE

XXX-lecie zespołu T.LOVE, promocja najnowszej płyty "Old is Gold" oraz koncert zamykający ogólnopolską trasę. To wystarczający powód aby stawić się na imprezie, która przejdzie do historii.
Jako support wystąpi grupa HADES.

 

19 Grudzień 2012 - 1200

Prezentacja sprzętu

Razem z Pablo Sp. z o.o.  zapraszamy 19 grudnia do strefy G2 na małe targi - pokazy, gdzie będzie można bliżej zapoznać się ze sprzętem, porozmawiać nie tylko o RCF. Z przyjemością zapoznamy z detalami, a na miejscu będzie zespół muzyczny - niespodzianka, który pozwoli na własne uszy przekonać się o możliwiściach RCF HDL20-A w warunkach bojowych.
 

20 Grudzień 2012 - 1900

VADER

Dla fanów mocnego brzmienia, Back to the Black, czyli trasa starego dobrego VADERA! Peter zapowiada prawdziwe death metalowe uderzenie najwyższej próby.

Chcesz wiedzieć więcej o systemie liniowym RCF HDL20-A? Zadzwoń, zapytaj, przyjedź.

http://pablodj.pl
http://www.pablo-technologies.com/
http://g2.radom.pl/


 

Katalog Produktów