#4 Jim Root Terror Head zwycięzcą konkursu" Total Guitar Amplifier Of The Year" !

2012-11-28

Pierwszy raz od ponad czterdziestu lat sygnowany wzmacniacz został zwycięzcą prestiżowego konkursu MIA AWARDS sponsorowanego przez TOTAL GUITAR. Tytuł wzmacniacza roku 2012 ( " Total Guitar: Amplifier Of The Year ") otrzymał Orange #4 Jim Root Terror Head! Nagrodę wręczono 22 listopada 2012 na Emirates Stadium w Londynie.

Zbierajacy entuzjastyczne recenzje na zimowych targach NAMM w 2012, Signature #4 Jim Root Terror Head zdobył również złotą odznakę Guitar World i osiągnął najwyższy wynik wg recenzji w magazynie iGuitar. "The Total Guitar: nagroda Wzmacniacz Roku", przyznana w publicznym głosowaniu przez Future Publishing portalu MusicRadar jest ukoronowaniem niezwykle udanego roku tego imponującego wzmacniacza.

 # 4 JIM ROOT TERROR HEAD – to  wzmacniacz w udoskonalonym stylu Terror, wyprodukowany we współpracy z gitarzystą Stone Sour i Slipknot - Jimi Rootem, oparty na przesterowanym kanale Rockerverb 100, na którym muzyk grał w trasie i w studio. Wzbogacony został o szerszy gain oraz dokładniejszą korekcję. Dedykowana do niego kolumna to zamknięta obudowa z dwoma 12" głośnikami. Zestaw jest w kolorze czarnym z subtelną sygnaturą tego cenionego gitarzysty. Z tyłu heada dodano logo Slipknot i Stone Sour.

 


 

Katalog Produktów