"Paluszki" SUPERLUX - pojemnościowe mikrofony małomembranowe

2012-10-01

Superlux? Czemu nie! 
Produkty tej marki  w ekspresowym tempie zawojowały nasz rynek i zyskały uznanie zarówno wśród profesjonalistów jak i amatorów. Ta wysoka popularność nie wzięła się z przysłowiowego „powietrza”,  a jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu Superlux’a. Przyciągający i profesjonalny wygląd, staranne wykonanie, oraz wysoka jakość, to tylko niektóre z zalet tych produktów, których cena jest równie atrakcyjna i nie spowoduje spustoszenia w naszym portfelu.
Oferta obejmuje wszelkiego typu mikrofony dynamiczne, pojemnościowe oraz akcesoria związane z techniką mikrofonową: osłony przeciwwietrzne, pop-filtry, uchwyty, itp.

Pośród całej gamy produktów oznaczonych logo Superlux znalazły się również małomembranowe mikrofony pojemnościowe, tzw.  „paluszki”. W zależności od docelowego przeznaczenia, producent zaproponował nam kilka opcji. Mikrofony dostępne są w trzech charakterystykach: nerkowej (CM-H8K/U), supernerkowej (CM-H8K/H) i dookólnej (CM-H8K/O). Możemy również nabyć zestaw, w skład którego wchodzi mikrofon i wymienne trzy kapsuły (CM-H8K/U/H/O), lub też zestaw dwóch mikrofonów CM-H8K/U i linijki, który posłuży nam do nagrań stereo (SMK-H8K).
Mikrofony wykonane są w technice beztransformatorowej, z konwerterem impedancji na tranzystorze FET, a ich maksymalny poziom SPL wynosi 134dB.
CM-H8K wykonane są bardzo solidnie i schludnie, mają odpowiednią wagę i efektowny kolor. Kapsuły odkręcają się i dokręcają bez problemów, a każda z nich na boku posiada naniesiony znak symbolizujący jej charakterystykę kierunkową.
Mikrofony dostarczane są w estetycznych, plastikowych walizeczkach, we wnętrzu ­których oprócz samych mikrofonów znajdziemy również niezbędne akcesoria: gąbkę przeciwwietrzną, uchwyt półelastyczny eliminujący drgania, oraz komplet zapasowych gumek do uchwytu.
Mikrofony z serii CM-H8K, dzięki uniwersalności brzmienia, z pewnością znajdą swoich użytkowników w domowych i projektowych studiach nagrań, a także wśród właścicieli systemów nagłośnieniowych, gdzie zawsze przyda się solidny i niedrogi „paluszek”.

 


cena detaliczna:
254 zł brutto
(CM-H8K/H, CM-H8K/U, CM-H8K/O)

442 zł brutto (CM-H8K/U/H/O)
465 zł brutto (SKM-H8K)


 

Katalog Produktów