RCF ART 3 MKIII wkracza w nową generację, z cyfrowym ulepszeniem, większą mocą i lepszym wyglądem.

2012-09-04

RCF ART 3 MKIII wkracza w nową generację, z cyfrowym ulepszeniem, większą mocą i lepszym wyglądem.

Najpopularniejsza i najlepiej sprzedająca się seria ART od RCF po debiucie w 1996 roku przedefiniowała rynek przenośnych aktywnych kolumn w obudowach z odlewu polipropylenowego.

Seria Art 3 została zupełnie przeprojektowana, i przystosowana do cyfrowej ery, zwiększając funkcjonalność i uznanie na rynku.
Art 310-A MK3 (10” woofer), Art 312-A MK3 (12”) i Art 315-A MK3 (15”), wszystkie z nowym 1" driverem ciśnieniowym, pierwotnie z standardowym analogowym wejściem, teraz są wyposażone w impulsowy zasilacz, osadzony na aluminiowym panelu z całkowitym wsparciem procesora DSP na pokładzie.

Zastąpienie analogowego zasilacza cyfrowym – impulsowym pozwoliło na zwiększenie mocy do stabilnych 400W (300W dla woofera i 100W dla drivera w konfiguracji bi-amp). Wygląd też porzuca tradycyjne szare wykończenie, przyjmując bardziej industrialny czarny kolor, z nowym monochromatycznym logo RCF. Jednocześnie zachowuje w pełni swoją uniwersalność, zarówno w instalacjach, jak w pracy na żywo (z polem montażowym na statyw) lub dedykowany monitor sceniczny. Udostępniając dwa tryby EQ jeden do wokalu, drugi do muzyki kolumna staje się jeszcze bardziej efektywna.

Kolumny są już dostępne w sprzedaży w atrakcyjnych cenach.


 

Katalog Produktów