RCF wzbogaca serię 4Pro o 4 nowe kolumny.

2012-06-26

Aktualizacja zawiera wszystkie zalety cyfrowej technologii linii D-Line w obudowie ze sklejki brzozy bałtyckiej, z tradycyjnym czystym i precyzyjnym brzmieniem RCF.

RCF na nowo startuje z aktywnymi i cyfrowo sterowanymi przenośnymi systemami serii 4Pro, z tą samą filozofią i standardem inżynieryjnym jak w serii D-Line – ale umieszczonymi w profesjonalnej obudowie ze sklejki brzozy bałtyckiej.

RCF 4Pro5031-ANowe kolumny 4Pro1031-A (400W, 10” + 1”), 4Pro2031-A (600W, 12” + 1”), 4Pro3031-A (600W, 15” + 1”) oraz 4Pro5031-A (600W, 2x 15” +1”) zostały zaprezentowane pierwszy raz na tegorocznych targach Pro Light+Sound w Frankfurcie, rozpoczynając nowy rozdział w generacji technologii kolumn z cyfrowym wzmacniaczem. Teraz już dostępne w sprzedaży.

Fizycznie, RCF utrzymał wagę oraz zalety stylu serii D-Line – razem z wytrzymałym grillem, i systemem podwieszania FlyTrack – w konkurencyjnej cenie, przez co są bardzo atrakcyjne dla półprofesjonalnych muzyków, firm nagłośnieniowych i rentalowych szukających alternatywy w klasie podstawowej.

Dyrektor R&D w RCF Alessandro Manini powiedział: „Pierwotna koncepcja zasilanych, przenośnych kolumn, z wbudowanym wzmacniaczem, aktywnym crossoverem oraz korekcją czasową odchodzi teraz do lamusa. Dlatego zrobiliśmy korekcję bardziej kompaktową z wbudowanym wzmacniaczem i procesorem DSP zamkniętej w naprawdę profesjonalnej obudowie z bałtyckiej sklejki brzozowej, z pełnym grillem od frontu. Wprowadziliśmy w nie wiele rewolucyjnych rozwiązań by dostarczyć jeszcze lepsze parametry”.

Podobnie jak seria D-Line, nowa 4Pro posiada procesor DSP kontrolujący wzmacniacz, i nowe przetworniki dedykowane do tej serii. Każdy wzmacniacz posiada dedykowany stopień wejściowy i ustawienie optymalizujące osiągi, odpowiednio do zastosowanych przetworników w danym modelu.

Pełny grill posiada nylonową tkaninę, a obudowa wykończona jest czarną farbą epoksydową z fakturą. Seria 4Pro posiada również profesjonalne aluminiowe rączki do transportu, z gumową ochroną. Serię 4Pro można używać również jako podłogowe monitory sceniczne.

 


 

Katalog Produktów