Nowe modele słuchawek Superlux!!!

2012-05-22

Firma Superlux raz za razem pozytywnie zaskakuje nas nowymi, wciąż udoskonalanymi produktami. Nowe modele, propozycje rozwiązań, coraz to wyższa jakość dźwięku i produktów, a to wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona użytkowników i uprzyjemnić im pracę w studio czy też na scenie.

Superlux HD-662 to profesjonalne, zamknięte słuchawki monitorowe. Zapewniają wyśmienicie zbalansowany i czysty dźwięk. Lekki, samoregulujący pałąk i doskonale zaprojektowane elementy nauszne nie powodują dyskomfortu nawet przy dłuższym słuchaniu, gwarantując jednocześnie wysokie tłumienie hałasów zewnętrznych. Seria HD-662  to aż trzy niepowtarzalne profile dźwiękowe, z których każdy otrzymał indywidualną  charakterystykę. HD-662 charakteryzują się mocnym i głębokim basem, dając tym samym niesamowite wrażenie bezpośredniego obcowania z artystami na scenie. HD-662F wyróżniają się niepowtarzalną prawdziwością basu, płaskim i szerokim pasmem przenoszenia,  które przeniesie Cię do pierwszego rzędu sali koncertowej, podczas gdy HD-662B posiadające doskonale zrównoważony charakter i dużą moc basów, umiejscowią Cię w samym środku tejże sali. Niezależnie od tego, czy użyjesz ich podczas masteringu, wykorzystasz podczas miksowania utworów, czy też po prostu postanowisz posłuchać ulubionego MP3, masz pewność, że ze słuchawkami HD662 będzie to czysta przyjemność, komfort i precyzja.
cena detaliczna: 129 zł brutto

Inżynierowie firmy Superlux pomyśleli również o użytkownikach, którzy chcieliby uprzyjemnić sobie spacer, lub ćwiczenia dodatkową dawką ulubionej muzyki. I to właśnie z myślą o nich powstały douszne słuchawki HD-386. Model ten charakteryzuje się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność przenoszonych brzmień. To wszystko w połączeniu z piękną stylistyką sprawia, że wybór może być tylko jeden: słuchawki HD-386!!!
cena detaliczna: 79 zł brutto

 


 

Katalog Produktów