15 jubileusz serii ART od RCF

2012-04-16

Art300-A, pierwszy aktywny produkt w rodzinie kolumn głośnikowych RCF, obchodzi w tym roku 15 jubileusz, od osiągnięcia natychmiastowego, międzynarodowego sukcesu.

RCF był jednym z pierwszych producentów, którzy opracowali koncepcję zamknięcia głośników razem z wzmacniaczem w profesjonalnej jakości w obudowie z tworzywa sztucznego, zamiast w drewnianej skrzyni. W następnym roku RCF wprowadził model Art500-A, z 2” driverem ciśnieniowym, kontynuując i utwierdzając sukces rodziny Art, z produktami najlepiej zaspakajającymi potrzeby firm rentalowych. Wyniki akustyczne i osiągi z tak kompaktowych rozmiarów, są idealnym praktycyzm rozwiązaniem w nagłośnieniu każdego rodzaju imprezy.

Od tego czasu rodzina Art ciągle się powiększała, zawsze obejmując najnowsze technologie i nowoczesne wzornictwo. W dalszym ciągu korzysta z zaawansowanej technologii integracji, łącząc swoje doświadczenie w konstrukcji przetworników, elektroniki, wyników akustycznych i możliwości produkcyjnych. Bardzo wysoka wydajność rodziny Art w połączeniu z bardzo konkurencyjnym poziomem cenowym, gwarantuje kontynuację sukcesu tych produktów przez lata, i będzie to nadal robić w przyszłości.

Z okazji 15 jubileuszu serii Art, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety cenowe na całą serię. Spytaj o RCF w swoim ulubionym sklepie muzycznym.


 

Katalog Produktów