Ryk - W wysokiej jakości

2010-07-30

Od 10 do 13 czerwca, wielkoformatowy system Line Array od RCF'a nagłaśniał ogromną imprezę World Ducati Week 2010 na torze w Misano Adriatico, gdzie raz do roku odbywa się World Moto GP championship. 60.000 “Ducatisti” przyjechało z całego świata, celebrować włoską perfekcję w produkcji i wyścigach.

Event został wymyślony przez MAC Group, agencję specjalizującą się w organizacji eventów motoryzacyjnych. Część techniczna zarządzana była przez Nicola De Angeli. przy współpracy z firmami nagłośnieniowymi Giochi di Luce Servizi s.r.l. oraz Audio s.n.c., które dostarczyły duży system nagłośnieniowy złożony z systemu Line Array RCF TTL55-A i subwoferów TTS56-A.

Inżynier FOH Francesco Arzani i manager PA Daniele Valvassori, byli bardzo zadowoleni z nowego, większego systemu RCF.

Mr. Valvassori mówił: Wszystko działało perfekcyjnie. Nowe moduły TTL55-A umożliwiają pokrycie ogromnego obszaru bardzo równomiernie, i zarówno obsługa techniczna jak i zespoły były rozentuzjazmowane dźwiękiem"

Monitoring sceniczny był pod opieką koaksjalnych monitorów TT25-SMA. Inżynier monitorów Cristian Merli mówił: Jakość dźwięku na scenie była na prawdę wyśmienita. Te monitory mogą wytrzymać naprawdę wysokie ciśnienie dźwięku, bez utraty precyzji, cechy której artyści oczekują na naprawdę dużych scenach.


 

Katalog Produktów