Nowa odsłona ART PRO CHANNEL!!!

2012-02-22

Firma ART nie tylko poszerza swoją ofertę o nowe produkty, ale także udoskonala te, które już zachwyciły i zdobyły rzesze zwolenników.
Tym samym, ceniony wśród użytkowników, profesjonalny tor audio PRO CHANNEL doczekał się swojego młodszego brata bliźniaka. Zawarto w nim to co najlepsze w poprzedniej wersji, oraz wzbogacono o kilka nowych rozwiązań.

Jednym z nich jest dodatkowe wejście Hi-Z  ¼” Jack, umiejscowione na przednim panelu, co w znaczny sposób ułatwia pracę urządzenia w bezpośrednim połączeniu z instrumentem takim jak gitara czy bas.
ART PRO CHANNEL II wyposażono w najnowszy, lampowy przedwzmacniacz  mikrofonowy, charakteryzujący się bardzo cichą pracą i niesamowitą przejrzystością dźwięku. W Sekcji przedwzmacniacza użytkownik ma do dyspozycji regulację wzmocnienia, przestrajany filtr górno-przepustowy, regulację poziomu wyjściowego i przełącznik fazy.

Potężny procesor dynamiki, który subtelnie i skutecznie kontroluje transjenty i szumy, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy kompresora: automatyczny i manualy. W trybie auto, konstruktorzy wykorzystali świetnie sprawdzające się rozwiązania zastosowane w cieszącym się dobrą opinią kompresorze PRO VLA . Tryb manualny pozwala na samodzielną regulację progu kompresji, stopnia kompresji, czasu ataku i powrotu, oraz typu kompresji.

Parametryczny korektor umożliwia ukręcenie dowolnego brzmienia, które to z kolei możemy wprowadzić przed lub za kompresorem.

Na wyjściu z urządzenia umieszczony został potencjometr master output ,wskazówkowy miernik VU z możliwością przełączania źródła sygnału (compresor / preamp / input / output), oraz dwa ledowe mierniki pokazujące stopień nasycenia lampy i gain reduction kompresora.

Na tylnim panelu mamy symetryczne wejścia i wyjścia XLR, niesymetryczne  Jack, oraz 2 punkty insertowe na jack’ach, którymi możemy wpiąć inne urządzenia pomiędzy dowolne sekcje naszego Pro Channel’a.

Z całą pewnością jest urządzenie, które znajdzie swoje miejsce w niejednym studio jak i na scenie.

Już wkrótce w ofercie ARCADE AUDIO!!!

Zapraszamy na stoisko ART na Musikmesse 2012, Hall 5.1 stoisko A82.


 

Katalog Produktów