Orange Micro Terror - najmniejszy terrorysta świata!

2012-02-06

Kolejne, zimowe targi NAMM już za nami. Pośród wielu wystawców znalazła się również firma Orange, która nie próżnowała w ostatnim okresie czasu i podczas trwania targów zaprezentowała kilka bardzo ciekawych nowości.

Pierwsza z nich, zupełnie nie przykuwająca uwagi,  mogłaby być niezauważona poprzez zabieganych uczestników targów. I pewnie by tak było, gdyby nie fakt, że ten jakże mały, może i nie rzucający się w oczy wzmacniacz,  przyciągnął zwiedzających swoim powalającym jak na te gabaryty brzmieniem.
Micro Terror jest to najmłodszy i zarazem najmniejszy wzmacniacz pośród braci Terrorystów. Konstrukcję oparto na dobrze już wszystkim znanej  i cenionej serii Terror. Zachowano piękny, bezpretensjonalny wygląd, który swoją pomarańczową barwą nawiązuje do całej linii produktów Orange.
To maleństwo, którego rozmiar nie wiele przewyższa znanego iPhona,  skrywa w sobie wielkie serce i nieposkromioną moc, która jest w stanie napędzić dowolną kolumnę o impedancji 4Ohm (nawet 4x12”). Podstawę stanowi końcówka o mocy 20W RMS, oraz lampa 12AX7 na preampie. Do dyspozycji mamy dodatkowe wejście AUX, za pomocą którego podłączymy dowolny odtwarzacz CD/MP3.
Solidna, stalowa obudowa, wysokiej jakości komponenty, oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest to najbardziej mobilny wzmacniacz, o klasycznym vintage’owym brytyjskim charakterze, czystym crunch’u i pełnym overdrive.

Aby nasz malec nie czuł się samotny i odosobniony, projektanci Orange stworzyli  nową, wyposażoną w 8” głośnik, kolumnę PPC108. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, solidnie wykonanej obudowie, oraz doskonałym brzmieniu,  jest ona świetnym partnerem do zastosowań mobilnych w połączeniu z Micro Terrorem.


 

Katalog Produktów