RCF przedstawia nową serię MEDIA

2012-02-03

Nowa seria Media - wszechstronne rozwiązanie w konstrukcji systemów dźwiękowych. Z dodatkową serią Media z modelami małych rozmiarów, katalog RCF Installed Sound zapewnia kompletne port folio dla projektantów i inżynierów dźwięku, od najmniejszych, do bardzo kompleksowych i złożonych projektów.

W nowej serii Media znajduje się 5 nowych modeli, od najmniejszej 5” do dużych 2x 6” kolumn – idealne rozwiązanie na małe i średnie projekty do systemów dystrybucji dźwięku, perfekcyjne uzupełnienie serii Compact oraz H.

Spójny wygląd i instalacja

Design i wygląd serii Media jest spójny z modelami serii Compact i serii H. W nowej serii znajdują się również różne opcje instalacji, od eleganckiego uchwytu obrotowego, do łatwych w montażu uchwytów typu U.

Stalowy grill jest zabezpieczony solidną podwójną poliestrową siatką. Logo RCF można z łatwością odwrócić. Wszystkie modele posiadają złącza wejścia i wyjścia sygnału w standardzie "Quick Lock".

Spójny dźwięk i osiągi

Produkty serii Media to konstrukcja średniej mocy, bazująca na serii Compact. Seria Media zapewniają spójny dźwięk jakości RCF; dobrze kontrolowany bas połączony z niesamowicie czytelnym wokalem i wysokimi częstotliwościami najwyższej precyzji.

Charakterystyka

Elementy serii


 

Katalog Produktów