Orange przedstawia model #4 Terror sygnowany przez Jima Roota

2012-01-12


Firma orange Amplification z dumą przedstawia sygnowany przez Jima Roota model kolumny i wzmacniacza #4 Terror, stworzony wspólnie ze słynnym gitarzystą.

Jim Root znany jest z gry w pierwszej lidze amerykańskiego ciężkiego rocka: w wielokrotnie nominowanej do Grammy grupie Stone Sour, a także w utytułowanym przez Grammy zespole Slipknot. Root dysponuje szerokimi możliwościami technicznymi, operuje wieloma stylami, uzyskując własne, niepowtarzalne i bezkompromisowe brzmienie.

Wzmacniacz #4 Terror, sygnowany przez Jima Roota, powstał na bazie innego wzmacniacza, wykorzystywanego przez gitarzystę w trasie i w studiu, a mianowicie Orange Rockerverb 100. Ten 15-wattowy wzmacniacz daje sobie rade nie tylko w metalu. Dzięki 3-pasmowemu EQ z łatwością można uzyskać brzmienie od starego rocka, przez bluesa, po granice wyobraźni. Dzięki dodnej pętli efektów użytkownik może modelować swoje brzmienie w dowolnym kierunku.
To po prostu nieodzowne narzędzie dla każdego gitarzysty, w dowolnym środowisku. To jakość, dzięki której uzyskano potężne brzmienie, przejrzystą barwę i dużą moc, konieczne dla rocka i metalu, ale mogące sprawdzić się w każdym stylu!Dane techniczne:

- Pokrętła głośności, siły sygnały, basu, środka i góry

- Pętla efektów

- Wyjścia 1 x 16 Ohm and 2 x 8 Ohm Outputs

- Możliwość przełączenia 15/7 Wattów. 

Katalog Produktów