Nowe produkty JTS już w ofercie ARCADE AUDIO!!!

2011-12-16

Tuż przed gwiazdką dotarła do nas nowa dostawa JTS. Nie tylko uzupełniła braki, ale także poszerzyła naszą ofertę o nowe produkty.

Dobrze wszystkim już znany mikrofon CX-500, który z powodzeniem sprawdza się w środowisku instrumentów akustycznych, doczekał się brata bliźniaka, rozwiązującego problem nagłośnienia wszelkiego rodzaju fletów. CX-500F zaopatrzono w uniwersalny klips do montażu, a także miniaturowe elastyczne ramię, dzięki któremu łatwo możemy ustawić pożądaną pozycję mikrofonu, minimalizując tym samym przenoszenie podmuchów powietrza. Pozłacana kapsuła, zapewnia doskonałą jakość dźwięku i sprawdza się z wszystkimi typami fletów.
 

Jedna z nowości na pewno ucieszy posiadaczy harmonijek, ponieważ mikrofon CX-520 został zaprojektowany i stworzony do współpracy z tym właśnie instrumentem. Jego kształt sprawia, że idealnie dopasowuje się do trzymanej w dłoniach harmonijki, a wierne odwzorowanie dźwięku zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników.
Umieszczona na mikrofonie gałka głośności, umożliwia nam pełną kontrolę nad poziomem dźwięku, dzięki czemu idealnie wpasujemy się w klimat utworu.

UR816D/UR16GT to bezprzewodowy system gitarowo – instrumentalny.
System działa w trybie diversity z możliwością wyboru aż 16 kanałów. Dzięki nadajnikowi niewielkich gabarytów, oraz uzyskanej swobodzie, otwierają się przed nami nowe możliwości, przede wszystkim podczas występów na żywo.
Bardzo dobry zasięg i odstęp sygnału od szumu produktu pozwala na użytkowanie go na największych scenach i w każdych warunkach. Dodatkowym i niewątpliwie dużym atutem nadajnika, jest możliwość nieustannej pracy aż do 8h na jednej baterii 1.5 V AAA
.
Znany nam do tej pory zestaw zawierał pojemnościowy mikrofon CX-508, a także specjalny uchwyt, dzięki czemu nagłośnienie naszego saksofonu, trąbki czy też innego instrumentu stało się naprawdę proste. Firma JTS nie zapomniała też o akordeonistach borykających się z kablami podczas występu. Aby i im ułatwić pracę, powstała wersja wyposażona w mikrofon CX-516. Specjalny uchwyt znajdujący się w zestawie, jest dedykowany do wszystkich typów akordeonów i w znacznym stopniu ułatwia montaż.

SIEM-2 to nowy bezprzewodowy odsłuch firmy JTS.
W skład zestawu wchodzi lekki i kompaktowy nadajnik SIEM-2T, odbiornik typu beltpack SIEM-2R, oraz słuchawki douszne IE-1. System pracuje na częstotliwościach od 502 do 960 MHz. W tym zakresie użytkownik ma do wyboru 16 kanałów. System charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem sygnału do szumu, a wbudowany limiter pozwala chronić słuch muzyka.
Nadajnik jest urządzeniem szerokości połowy standardowego racka, zamkniętym w lekkiej plastikowej obudowie. Na panelu przednim znajdziemy dwa wejścia mikrofonowo – liniowe, kontrolę poziomu sygnału dla obu kanałów wejściowych, przycisk wyboru kanału i wyświetlacz LED-owy.
Odbiornik pracuje na dwóch bateriach AA, które wystarczają na 14 godzin pracy. Tutaj również mamy do dyspozycji wyświetlacz ledowy, wskazujący numer wybranego kanału, oraz kontrolę głośności miksu. Oprócz wyjścia na słuchawki, odbiornik wyposażono dodatkowo w wejście mikrofonu lavalier. Sygnał z mikrofonu możemy dodać do miksu dźwięku, dzięki czemu muzyk czuje się mniej odizolowany.

UT-16HW to subminiaturowy, nagłowny mikrofon z wbudowanym nadajnikiem do systemów bezprzewodowych. Współpracuje z wszystkim odbiornikami JTS (US8001D, US8002D, US901D). Użytkownik ma do dyspozycji 16 wybieranych częstotliwości. Urządzenie charakteryzuje się bardzo stabilną pracą w zasięgu nawet 60m, oraz długim czasem pracy na jednej baterii AAA (ponad 8 godzin pracy)

ZAPRASZAMY!!!!


 

Katalog Produktów