KV2 Audio System VHD

2010-06-21
Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6

Wysokiej jakości system nagłośnieniowy VHD, został zaprojektowany przez firmę KV2 by zrewolucjonizować rynek nagłośnień koncertów, oferując niezrównaną jakość, moc i pokrycie dźwiękiem przy zachowaniu najmniejszych gabarytów co znacząco redukuje koszty transportu i magazynowania oraz skraca czas motażu.

Rzucając wyzwanie coraz bardziej popularnym aplikacjom Line Array, technologia VHD bazująca na filozofii punktowego źródła dźwięku KV2Audio, daje drastyczne zmniejszenie zniekształceń (nawet stukrotnie niższe niż w zbliżonych systemach), ogromnie zwiększa zakres dynamiki oraz stawia reprodukcję dźwięku na nigdy wcześniej nie osiągniętym w innych systemach, najwyższym poziomie.

W KV2 Audio drobiazgowo analizujemy limity słyszalności ludzkiego ucha i intensywnie skupiamy się na technologii, która czyni z słuchania naprawdę wspaniałe doświadczenie. Z VHD stworzyliśmy aktywny, łączony pionowo system głośnikowy, który w reprodukcji wysokiej jakości dźwięku pokonuje więcej ograniczeń, niż jakikolwiek inny system.

Podczas projektowania produktów serii VHD, zrobiliśmy coś naprawdę unikatowego: prawdziwą mieszankę technologii i mocy. VHD pracuje inaczej niż wiele systemów o minimalnym rozproszeniu poziomym i pionowym, które wymagają połączenia wielu modułów do osiągnięcia żądanych mocy i pokrycia dźwiękiem.

Nawet system Line Array, który jest dużym krokiem na przód w stosunku do dwuosiowych systemów klastrowych, zmierzony i perfekcyjnie zestrojony w pustej przestrzeni, gdy nadejdzie publiczność zostaje naruszony przez interferencje wysokich częstotliwości. Dzieje się tak, ponieważ temperatura powietrza rośnie i powoduje ruch powietrza w górę w przypadkowym kierunku. Ten przypadkowy ruch wysyła wcześniej perfekcyjnie, pionowo dostosowany element wysokiej częstotliwości na kurs kolizyjny, zmieniając kierunkowość. W rezultacie pojawiają się dziury, głośne miejsca i słaba czytelność na dużych odległościach – cechy doświadczone podczas używania wielu współczesnych, często używanych systemów, które nie sprawdzają się gdy pomiar jest dokonywany w doskonałych warunkach.


Podwójny system VHD w mega klubie w Lebanon

W dążeniu do ostatecznego celu technologia VHD redukuje liczbę elementów potrzebnych do poprawnego pokrycia dźwiękiem dużej mocy danego obszaru, usuwając problemy interferencyjne tworzone przez wiele źródeł, które występują we współczesnych systemach Line Array.

Kolumny średnio-wysoko tonowe VHD 2.0 i VHD 1.0 napędzane przez wzmacniacz VHD 2000 tworząc rdzeń systemu VHD, są sercem tego rozwiązania. Uzupełniają je VHD 2.15, VHD 4.18 i VHD 1.21 – trzy różne, aktywne subwoofery zasilane wzmacniaczem VHD 3200. Wszystkie moduły bazują na takiej samej powierzchni podstawy, razem z VHD 2.15 i VHD 4.18, ze standardowymi zaczepami Fly Track i i asymetrycznymi punkami zawieszenia w obu kolumnach. Akustycznie rzecz biorąc są to trzy różne narzędzia, które pozwalają stworzyć wiele konfiguracji systemu VHD.

Pracując wyłącznie z dedykowanymi wzmacniaczami, kompletny system VHD pokazuje pierwsze wcielenie KV2 jako najlepszą dostępną technologię zarówno w świecie analogowym jak i cyfrowym, łącząc oba w Hybrydowe przetwarzanie dźwięku. Rezultatem jest Hi Endowy dźwięk – szczytowa technologia KV2 Audio – potęga w niezwykle kompaktowej obudowie.

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6
 

Katalog Produktów