KV2 Audio System VHD

2010-06-21

VHD 2000

VHD 2000 to jednostka kontrolująca i wzmacniająca dla modułów 2.0. To trójdrożna jednostka do montażu w racku, zawierająca wzmacniacz wysoko tonowy, średnio tonowy oraz mid bass. Zawiera w sobie moduły przetwarzania dźwięku i elektronikę sterującą dla systemu subwooferów. Nasze hybrydowe przetwarzanie łączy razem najlepszą technologię świata analogowego i cyfrowego, zapewniając kompletną kontrolę systemu audio, korekcję, zabezpieczenie przed przeciążeniem, zabezpieczenie termiczne, i ustawienia konfiguracji systemu. Tylko gdy proces konfiguracji jest zakończony, VHD 2000 dba o wszystkie parametry systemu, zapewniając optymalne osiągi systemu.

VHD 2000 posiada funkcję 'Line Driver Ready' i posiada przełącznik impedancji wejściowej na przednim panelu, by optymalnie ustawić impedancję wejściową stopnia wejściowego, w zależności jakiego miksera się używa. Dodatkową funkcją jest możliwość pracy modułu VHD jako kolumna szerokopasmowa, obniżając punk crossovera do 60Hz, użyteczną w sytuacjach gdzie subwoofer nie jest potrzebny, oraz elektroniczna funkcja 'tilt', która umożliwia elektroniczne nachylenie kolumny VHD 2.0 o 10°. Jest to bardzo przydatne gdy fizyczne położenie kolumny jest ograniczone w stosunku do zamierzonego obszaru pokrycia.

VHD 3200

Mocy do subwooferów VHD dostarcza wzmacniacz do montażu w racku VHD3200. Jednostka zawiera dwa niezależne wzmacniacze o mocy 1600W, z osobnym zasilaczem, ścieżką sygnału, wejściem i wyjściem, zajmując cztery miejsca w obudowie rack. Wzmacniacz pracuje jako fragment systemu VHD 2000, od którego dostaje kontrolowany sygnał audio, oraz tak samo może pracować jako rozszerzenie systemu ES, napędzając dodatkowe subwoofery, podłączając go do wyjścia subwoofer z jednostki EPAK 2500R.

VHD LD4

VHD LD4 to czterokanałowy wzmacniacz sygnału liniowego, zaprojektowany do zapewnienia integralności sygnału audio na długich dystansach kabla. Gdy długość kabla pomiędzy wzmacniaczem a mikserem rośnie, kabel wprowadza wysoką pojemność, i większość mikserów posiada problem z napędzeniem takiej linii. VHD LD4 eliminuje fale stojące i zanieczyszczenia, zapewniając sygnał audio na najwyższym poziomie, niezależnie od długości kabla.

VHD LD4 jest zbudowany jako część filozofii KV2 Audio, skupiającej się na dostarczeniu jak najwyższej jakości dźwięku. Każdy kanał posiada indywidualny zasilacz transformatorowy, z izolowaną masą. Obwód jet zaprojektowany tak by zapewnić wyśmienitą rozdzielczość sygnału z ogromną dynamiką – częścią aplikacji koncertowej.

VHD SD8

VHD SD8 to ośmio kanałowy przedwzmacniacz sceniczny, zaprojektowany z indywidualnymi wzmacniaczami sygnału liniowego, jako rozwiązanie przesyłania sygnału na duże odległości. Z długością kabla rośnie jego pojemność, w wyniku czego mikrofon ma problem w poprawnym napędzeniu przedwzmacniacza. SD8 posiada osiem niezależnych kanałów mikrofonowych z regulacją wzmocnienia, przełącznikiem Pan -20dB, zasilaniem Phantom +48V. Każde wejście posiada dwa wyjścia, umożliwiające wysłanie sygnału w dwa oddzielne miejsca, przykładowo na konsolę frontową i monitorową. Pięcio ledowa linijka informuje o poziomie sygnału, z potencjometr obrotowy udostępnia kontrolę wzmocnienia w zakresie od 0dB do +30dB.


 

Katalog Produktów